Home / Telefonia mobilna / Galaxy J1 Ace Neo – kolejny, tym razem budżetowy smartfon Samsunga

Galaxy J1 Ace Neo – kolejny, tym razem budżetowy smartfon Samsunga

Galaxy J1 Ace NeoGalaxy J1 Ace Neo stał się oficjalnie kolejnym smartfonem marki Samsung, który zasili budżetowe jednostki z systemem Android, które niebawem trafią na rynek.

Dołączy on tym samym do takich modeli tej marki jak Galaxy J2 (2016) i Galaxy J Max, wspomagając rodzinę Galaxy J, i jak domyślamy się ze względu na naprawdę „podstawową” specyfikację, posiadającym atrakcyjną cenę. 

Tak więc, Galaxy J1 Ace Neo ma być urządzeniem wyposażonym w 4,3 calowy ekran Super AMOLED i zapewniający rozdzielczość 480 x 800 pikseli. Do tego Samsung zastosował w nim czterordzeniowy procesor z zegarem 1,5 GHz (przypuszczalnie Snapdragon), 1 GB pamięci RAm, 8 GB pamięci masowej (rozszerzanej przez micro SD),  a także pojemną jak na ten rozmiar smartfonu 1900 mAh baterię. Całości dopieszcza 5MP kamera główna i 2MP sensor z przodu.

Tak więc jak widzicie jedynym wyznacznikiem tej specyfikacji może być atrakcyjna cena. Na rynku nie brakuje budżetowych urządzeń (w tym z systemem Android), aczkolwiek Samsung musi wypatrywać dla kolejnych urządzeń z tego segmentu szansy, że kolejne urządzenie widzi właśnie światło dzienne.