Home / Aktualności / Galaxy A7 – oficjalna premiera smartfonu Samsunga

Galaxy A7 – oficjalna premiera smartfonu Samsunga

Samsung Galaxy A7Masowa produkcja smartfonów Samsung w Korei idzie pełną parą, a Galaxy A7 jest tego najlepszym przykładem.

Ten niezwykle cienki bo mierzący6,3 mm (a może nawet najcieńszy smartfon na chwilę obecną) smartfon poza atrakcyjnym wyglądem wykorzystującym jednoczęsciową, metalową obudowę i lepszej jakości materiałami wykorzytuje całkiem dobre pozdezpoły.

Smartfon Samsung Galaxy A7 bowiem wyposażony został w ośniordzeniowy procesor Exynos 5430 (octa-core) dla smartonu z pojedynczą kartą SIM lub Snapdragon 615 w modelu z dwoma kartami SIM, a poza tym 5,5-calowy ekran HD z technologią Super AMOLED, 2 GB RAM i 16 GB pamięci masowej z możliwością rozszerzenia .

Kamery w jakie zostałwyposażony A7 również są dosyć dobre i na czasie gdyż zarówno 5 MP kamera z przodu czy 13 MP z tyłu umożliwiają dobrej jakości zdjęcia czyfilmy FHD.

Bateria o pojemności 2600 mAh i system Android 4.4 KitKat również znalazły się na pokładzie co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjnoość Galaxy A7.

Wprowadzany do sprzedaży w Korei w następnym tygodniu smartfon powinien trafić na pozostałe rynki światowe niedługo po tym, zapewne w kilka tygodni później.

Uważamy, że jest to dosyć dobre urządzenie, lecz wstrzymamy się z jego oceną do momentu „wyceny” owego smartfonu oraz bliższych oględzin.

Samsung Galaxy A7 specyfikacja