Home / Telefonia mobilna / Galaxy A3, A5 i A7 oficjalnie zapowiedziane przez Samsunga

Galaxy A3, A5 i A7 oficjalnie zapowiedziane przez Samsunga

Infographic-Galaxy-A3-A5-and-A7

Samsung wreszcie i co najważniejsze oficjalnie ogłosił serię Galaxy A swoich smartfonów. Należy również wspomnieć na wstępie, że Galaxy A3, A5 i Galaxy Galaxy A7 będą dostępne tylko w Chinach od połowy grudnia, a globalna dostępność rozpocznie się od początku 2016 roku.
 
Galaxy A3

 

Począwszy od najmniejszego Galaxy A3, smartfon oferuje 4.7-calowy wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED i rozdzielczość 720p, czterordzeniowy procesor wspomagany przez 1,5 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci masowej. Podczas gdy  tylna kamera to 13 MP jednostka, tak Samsung postanowił trzymać się 5 MP sensora z przodu urządzenia. Pojemność akumulatora w tym modelu wzrosła do 2300 mAh .

 

Galaxy A5

 

Umieszczony w środku hierarchii serii A, A5 został wyposażony w 5,2-calowy wyświetlacz 1080p, ośmiordzeniowy procesor Samsung, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci masowej, a także 2900 mAh baterię. Kamery pozostały dokładnie takie same jak w A3, jednak i tak naszym zdaniem nie są złe. Przycisk home jednak w odróżnieniu do A3 posiada teraz czytnik linii papilarnych , co doda dodatkową poziom zabezpieczeń do tego modelu.

 

Galaxy A7

 

W górnej części galaktyki Galaxy A znalazł się A7 z 5,5-calowym wyświetlaczem Super AMOLED i rozdzielczością 1080p. Podobnie do A5, jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor wspierany przez 3 GB pamięci RAM i 16 GB tradycyjnej pamięci masowej. Posiada on także największą bo 3,300 mAh baterię, dla lepszego czasu pracy smartfona. Przedni aparat w Galaxy A7 jest taki sam jak w Galaxy S6, a tylna kamera posiada sensor 13 MP.

 
Niestety Samsung nie poinformował o cenach tych trzech modeli poza ich wspomnianą dostępnością.