Home / Aktualności / G604 LIGHTSPEED – nowa, bezprzewodowa myszka dla graczy od Logitecha

G604 LIGHTSPEED – nowa, bezprzewodowa myszka dla graczy od Logitecha

Logitech G, marka Logitech oraz wiodący innowator technologii i sprzętu do gier, zaprezentował dziś bezprzewodową mysz dla graczy – G604 LIGHTSPEED. Nowa myszka to bezprzewodowa konstrukcja tego producenta nowej generacji charakteryzująca się długą żywotnością baterii. Została ona ponadto zaprojektowana z myślą o graczach, którzy lubią się bawić, ale potrzebują także wszechstronnego narzędzia, którego można używać do różnych zadań, w tym surfowania po internecie, korzystania z systemu czy projektowania.

Dlatego też Logitech G604 LIGHTSPEED jest wyposażony w wyjątkową technologię LIGHTSPEED zapewniającą bezproblemową łączność, a także najlepszy w swojej klasie czujnik optyczny HERO (High Efficiency Rated Optical) o wysokiej czułości 16K, zapewniający precyzyjną rozgrywkę i lepszą wydajność energetyczną przy zerowym wygładzeniu, filtrowaniu lub przyspieszeniu . Ponadto gracze mogą łączyć się z myszką poprzez Bluetooth za naciśnięciem jednego przycisku i przełączać się między dwoma różnymi maszynami za pomocą jednej myszy.

Nowa mysz Logitecha oferuje 240 godzin gry na łączności bezprzewodowej przy korzystaniu z LIGHTSPEED Wireless i do 5,5 miesiąca przy użyciu Bluetooth, wszystko na jednej baterii AA. G604 LIGHTSPEED ma również 15 programowalnych elementów sterujących, niezwykle szybkie kółko przewijania w dwóch trybach i sześć wymiennych przycisków.

Aby pomóc graczom jak najlepiej wykorzystać posiadany sprzęt, G604 LIGHTSPEED można zaprogramować za pomocą oprogramowania G HUB. Zaawansowane oprogramowanie do gier, wyposażone w czysty i nowoczesny interfejs, pozwala graczom szybko personalizować i dostosowywać polecenia dla każdego przycisku myszy.

Bezprzewodowa mysz dla graczy Logitech G604 LIGHTSPEED ma być dostępna jesienią tego roku w cenie około 400 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.