Home / Aktualności / Fury Stalker – bezprzewodowa mysz dla graczy w super cenie

Fury Stalker – bezprzewodowa mysz dla graczy w super cenie

Rozsądna rozdzielczość, wygodny kształt, gumowe wykończenie i umiarkowana cena. tak właśnie można w skrócie opisać Fury Stalker, najnowszego gryzonia dla graczy. 

Urządzenia marki Fury można poznać zwykle po charakterystycznej stylistyce, łączącej czarny, szary i błękitny kolor. Nie inaczej jest w przypadku nowej myszy, która nawiązuje nazwą do popularnej serii gier komputerowych.

Myszka Fury Stalker korzysta z sensora optycznego, którego można ustawić na czułość 1200 /1600 / 2000 DPI. Nie jest to może tyle co topowe modele znanych producentów, ale produkt Fury kosztuje też znacznie mniej. Czułość można łatwo regulować za pomocą przełącznika znajdującego się bezpośrednio pod rolką i między głównymi przyciskami. 

Mysz to jednak nie tylko sensor, ale też, a może nawet przede wszystkim, wygoda użytkowania. Fury Stalker może pochwalić się ergonomicznym kształtem i gumowym wykończeniem, które zapobiega ślizganiu się dłoni. Mysz waży przy tym dość niewiele (90 g), co sprawia, że nawet dłuższe granie czy praca z tym “gryzoniem” nie skończy się charakterystycznymi bólami nadgarstka. Wygodę użytkowania podnoszą także umieszczone w przemyślany sposób dodatkowe przyciski, łatwo dostępne pod kciukiem użytkownika.

Na tle większości myszy gamingowych Fury Stalker wyróżnia się jedną cechą: nie jest myszą przewodową. Przy zasięgu 10 metrów można bez przeszkód używać myszy np. przy komputerze podłączonym do telewizora i grać niczym na konsoli.

Za mysz Fury Stalker przyjdzie nam zapłacić niecałe 30 zł.

Specyfikacja myszy Fury Stalker:

  • Rozdzielczość: 2000 DPI
  • Inne tryby rozdzielczości: 1200 DPI, 1600 DPI
  • Wymiary: 116 x77 x 39 mm
  • Masa: 90 gramów
  • 6 przycisków
  • Nadajnik typu nano
  • Zasięg działania: 10 metrów
  • Zasilanie: 2 baterie AAA (w zestawie)

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.