Home / Aktualności / Furia w World of Tanks – konkurs portalu Tech Dice oraz Wargaming

Furia w World of Tanks – konkurs portalu Tech Dice oraz Wargaming

Sherman FURY - World of Tanks

W związku z filmem Furia (FURY) oraz nawiązaną współpraca firm SONY Pitures oraz Wargaming.net w grze World of Tanks jak zapewne wiecie od pewnego czasu jest już dostępny czołg premium VI poziomu Sherman “FURY”.

W związku z tym postanowiliśmy wspólnie z polskim oddziałem Wargaming zorganizować szybki i mamy nadzieję prosty konkurs dla fanów World of Tanks.

Nagrodami w tym konkursie będą kody na ww. czołg Sherman FURY z załogą wyszkoloną do poziomu 100% oraz 7 dni konta premium.

 

Aby móc stać się szczęśliwym posiadaczem ww. pojazdu należy wykonać jedno z trzech poniższych zadań:

1. Zdobądź odznaczenie “As pancerny” pojazdami od V do X poziomu (w tym pojazdy premium od V do VIII poziomu)

2. Zbliżyć się jak najbardziej lub “wstrzelić się” dokładnie w liczbę 500 punktów doświadczenia za odbytą bitwę (tak jak powyżej dla pojazdów od V do X poziomu)

3. Odbyć bitwę i przesłać do redakcji screeny z zakończonej bitwy wraz z widocznym na zdjęciu nickiem z World of Tanks (zasady jak w dwóch powyższych punktach).

 

Wyniki z ww. zadań (print screeny) należy zamieścić w tym oto wątku na naszym forum: https://www.techdice.com/forum/index.php?topic=110.0

 

Zasady konkursu:

– Nie ma znaczenie czy posiadacie konto premium czy nie, niemniej pod uwagę w zadaniach numer 1 i 2 nie będą brane wyniki x2 czy x3 za pierwszą wygraną danego dnia bitwę.

– Spośród nadesłanych screenów (pkt. 3) rozlosujemy jeden kod na czołg Sherman “FURY” z 7 dniami konta premium. Również po 1 kodzie jest do wygrania dla pozostałych zadań.

– W przypadku Asa pancenego decydować będzie wcześniejsza data oraz godzina na przesłanym nam screenie. Jeśli będą dwie lub więcej wyników z identyczną datą i godziną, wówczas zadecyduje wyższy poziom pojazdu na jakim uzyskano dany wynik. Jeśli zaś nikomu z Was nie uda się zdobyć Asa pancernego zadecyduje wyższa klasa odznaki (1,2,3 oraz większa liczba punktów doświadczenia z danej bitwy).

– Każdy uczestnik konkursu może wygrać tylko 1 kod, jeśli wykona on np. zadanie numer 1, nie będzie już brany pod uwagę w przypadku wyłaniania zwycięzców w zadaniach numer 2 i 3.

– Konkurs jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Tech Dice.

– Aby uniknąć oszustw oraz kopiowania nie swoich osiągnięć w World of Tanks, kody zostaną przekazane zwycięzcom na czacie prywatnym w grze (po dodaniu danego uczestnika przez nas do listy znajomych).

– Do screenów należy również w wiadomości dołączyć swój nick z World of Tanks (jeśli nie jest on identyczny z nickiem na naszym portalu).

– Konkurs trwa od godziny 00:00 1 listopada 2014 do godziny 23:59:59 3 listopada 2014.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

Jeden komentarz

  1. Witamy,

    wszystkie osoby, które w czasie trwania konkursu (1-3.11.14) odbyły bitwy w World of Tanks prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń do 4 listopada do godziny 23:59:59. Listę zwycięzców postaramy się ogłosić w ciągu kolejnych 24 godzin od zakończenia przyjmowania zgłoszeń.

    Załoga,
    Tech Dice