Home / Aktualności / Fujitsu Arrows Q335/K – 8 calowy tablet z Windows 8.1 PRO

Fujitsu Arrows Q335/K – 8 calowy tablet z Windows 8.1 PRO

Fujitsu Arrows Q335-K

Fujitsu Arrows Q335-K to atrakcyjnie wyglądający i solidnie działający tablet dla zastosowań biznesowych.


Fujitsu Arrows Q335/K to świeżo zapowiedziany, 8 calowy tablet, który działać ma pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1 Pro. Choć producent ten mierzy głównie w przedsiębiorców, to wydaje nam się iż typowy użytkownik także powinien się nim zainteresować z kilku powodów.

Arrows Q335/K – srebrna strzała?

Wyposażony w jeden z ostatnich procesorów mobilnych Intel Atom Z3735F (Bail Trail), ważący jedyne 400 g przy grubości 9,9 mm jest zarówno wydajny co mobilny. Z dostępnych na chwilę obecną informacji brakuje dokładnej specyfikacji tabletu.

Czy pozostałe podzespoły Fujitsu Arrows Q335/K okażą się na tyle dobre, że produkt będzie strzałem w dziesiątkę czy pogrzebie go w gąszczu podobnych sobie rozwiązań konkurencji?

Wiemy bowiem tylko, że producent wyposaży go w pakiet Microsoft Office, zaoferuje szeroką gamę akcesoriów w tym etui oraz postawi na integrację tabletu Arrows Q335/K z chmurą dzięki czemu przechowywane dane będą zarówno bezpieczne co aktualne.

Jak podaje Fujitsu, Administratorzy w firmach, które zdecydują się skorzystać z ww. tabletu otrzymają łatwe w obsłudze narzędzie gdzie bez problemu dzięki pakietowi MobileSUITE, będą zarządzać usługami, aplikacjami tręścią oraz terminalami na tych tabletach.

 Nie wiadomo w jakiej cenie oraz czy tablet ten pojawi się w naszym kraju lub chociażby w Europie. Mamy nadzieję, że Fujitsu odkryje rąbka tajemnicy już wkrótce.

Źródło: Informacja prasowa