Home / Aktualności / Fresh’n’Rebel Caps oraz Rockbox Fabriq – rubinowy zawrót głowy od HAMA

Fresh’n’Rebel Caps oraz Rockbox Fabriq – rubinowy zawrót głowy od HAMA

Nowa odsłona znanych dobrze produktów firmy Fresh’n’Rebel kryje się pod rubinowym kolorem, który może spodobać się zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jeśli poszukujemy solidnego, dobrze brzmiącego i ładnie wyglądającego sprzętu, słuchawki i głośniki, które proponuje ten producent to doskonały wybór.

Fresh’n’Rebel Caps to świetne rozwiązanie dla osób, które nie rozstają się z ulubioną muzyką. Słuchawki wystarczy podłączyć pod urządzenie mobilne, a dzięki składanej konstrukcji możemy także zabrać je ze sobą gdziekolwiek chcemy, bez obawy, że ulegną uszkodzeniu. Ważące zaledwie 135 g słuchawki Caps z 40-mm przetwornikami wyposażone są dodatkowo w mikrofon i pilot umieszczony na przewodzie, który jest kompatybilny z większością urządzeń z 3,5-mm gniazdem Jack.

Fresh’n’Rebel Caps Ruby 01

Dla osób, które cenią sobie jeszcze większą swobodę, dostępny jest także model bezprzewodowy. Połączenie z telefonem lub odtwarzaczem MP3 odbywa się poprzez Bluetooth, dzięki czemu można sterować muzyką za pośrednictwem samych słuchawek. Są one wyposażone w zintegrowany akumulator, który pozwala na słuchanie muzyki aż przez pięć godzin. Po rozładowaniu baterii można dalej cieszyć się muzyką podłączając zestaw przez dołączony do kompletu kabel. Pilot na kablu w obu modelach słuchawek pozwala na sterowanie funkcjami odtwarzacza muzyki lub telefonu. Cena słuchawek waha się od 120 do 180 zł.

Fresh’n’Rebel Caps Ruby Wireless 01

Poza słuchawkami Fresh’n’Rebel postanowił odświeżyć wizerunek swoich znanych głośników bezprzewodowych z serii Rockbox Fabriq. Poczynając od najmniejszego zestawu o nazwie Cube obok skromnego, holenderskiego wzornictwa łączą one w sobie wysoką jakość materiałów i doskonały dźwięk o mocy 3W. Dzięki wytrzymałej baterii zapewniającej aż osiem godzin muzyki przy jednym ładowaniu, można zabrać je absolutnie wszędzie.

ROCKBOX CUBE FABRIQ EDITION 1RB1000 01

Większy model Slice (2x3W) wzmocniony jest pasywnym głośnikiem basowym. Za pośrednictwem technologii Bluetooth połączy się on z telefonem, tabletem czy laptopem.

ROCKBOX SLICE FABRIQ 1RB2500 01

Kolejny w hierarchii Brick posiada baterię o pojemności 4000 mAh, która zapewnia aż dwadzieścia godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięku w najwyższej jakości (moc 2x6W). Dodatkowo model ten wyposażony jest w funkcję Powerbank, dzięki której naładujemy rozładowany smartfon lub inne urządzenie przenośne.

ROCKBOX BRICK FABRIQ EDITION 1RB3000RU 01

Z kolei największy głośnik – Chunk – to doskonały wybór dla miłośników wzornictwa oraz muzyki. Dzięki zastosowaniu technologii DSP można głośno odtwarzać ulubione melodie (moc 2x10W) i niezależnie od głośności cieszyć się fantastycznym dźwiękiem z głębokim basem.

Model ten podobnie jak Brick posiada wydajną baterię działającą przez dwadzieścia godzin oraz funkcję powerbanku.

ROCKBOX CHUNK FABRIQ EDITION 1RB5000 01

Ceny ww. urządzeń wahają się od 80 do 250 zł. Poza kolorem rubinowym wiele z ww. urządzeń dostępnych jest także w innych kolorach, takich jak: szary, niebieski, zielony, czarny, różowy, pistacjowy czy żółty.

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.