Home / Aktualności / Forza Horizon 2 oraz Dead Space 3 wśród sierpniowych gier Games with Gold

Forza Horizon 2 oraz Dead Space 3 wśród sierpniowych gier Games with Gold

Dla odmiany, Microsoft przygotował nie lada gratkę dla posiadaczy aktywnych subskrypcji w postaci atrakcyjnych gier w ramach Games with Gold. Tradycyjnie po dwie dla każdej z konsol tj. Xbox One i 360 będzie dostępnych za darmo.

Na pierwszy ogień pójdzie standardowa wersja Forza Horizon 2 – wyścigów w otwartym świecie (Xbox One)  oraz Dead Space 3 (Xbox 360) – kosmiczny RPG, dostępne przez cały miesiąc. W późniejszym czasie gracze będą mogli pobrać FOR HONOR standard edition – RPG z elementami walki dla “jedynki” i kreskówkową przygodówkę z elementami łamigłówek Disney Epic Mickey 2: The Power of Two dla “360-tki”. Pierwszy z wymienionych tytułów można będzie pobrać między 16 sierpnia a 15 września, zaś drugi od 16 sierpnia do końca tego miesiąca. 

Sierpniowa selekcja Games with Gold jest naszym zdaniem zdecydowanie lepsza od tych z poprzednich miesięcy i może być częściowo podyktowana premierą Forzy Horizon 4, która ma wkrótce nastąpić. Ciekawi jesteśmy również waszego zdania na ten temat, przypominając jednocześnie, że do komentowania nie jest wymagana rejestracja. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.