Home / Aktualności / Fonepad 7 FE375CL- nowy smartfon Asusa z Android Lollipop

Fonepad 7 FE375CL- nowy smartfon Asusa z Android Lollipop

ASUS Fonepad 7 FE375CLSmartfon ASUS Fonepad 7 FE375CL może nie zachwyca wysoką rozdzielzością swojego 7 calowego wyświetlacza wynoszącą 1280 x 800 pikseli, lecz pozostałe pdzespoły z pewnością zasługują na uznanie.

W środku nowego Fonepada znalazł się bowiem czterordzeniowy procesor Intel Atom taktowany zegarem 1,3 GHz, 2 GB pamięci RAM, 8 lub 16 GB pamięci na pliki (z możliwośćią rozszerzenia jak również dwie całkiem sobie kamerki 5 i 2 MP odpowiednio z tyłu i przodu urządzenia.

Ten nowy na 2015 rok smartfon (lub może raczej Phablet) ASUS Fonepad 7 FE375CL prezentuje się nadzwyczaj okazale, zarówno pod względem wykonania jak i systemu operacyjnego, którym jest najnowszy Android Lollipop.

Należy wspomnieć, iż po zakupie smartfonu ASUSA otrzymamy przestrzeńdyskową w chmurze w wielkości 5GB, co przy cenie 250 dolarów jaką przyjdzie nam zapłacić za opisywanye tu urządzenie, stanowi propozucjęnie do odrzucienia.

Fonepad 7 FE375CL powinien trafić do sprzedaży już niebawem, jednak dokładna data kiedy trafi on na polskie półki sklepowe nie została jeszcze okeślona.