Home / Aktualności / Flappy Bird powraca jak Fenix z popiołów

Flappy Bird powraca jak Fenix z popiołów

Flappy Bird
Flappy Bird czyli jedna z najbardziej denerwujących gier wszechczasów zniknęła jakby się mogło wydawać bezpowrotnie. Choć spora część osób uzależnionych od tej gry życzyła sobie jej powrotu, to jej twórca wydawał się naprawdę życzyć zobie zniknięcia Flappy Bird na stałe.

Zdjęta z Play Store i innych sklepów gra w styczniu, ma jednak teraz szansę na powrót. Jeden z korespondentów serwisu CNBC Kelly Evans poinformowała na Tweeterze – “Flappy Bird powraca. Tryb wieloosobowy. Wrzesień.”. Po nim pojawił się kolejny rownież od CNBC lecz tym razem autorstwa Donny Burton mowiący – “Twórca gry Flappy Bird mówi, że tworzy wiele gier. Następną będzie gra gdzie człowiek szkacze pomiędzy budynkami.”.

Tak więc widzimy iż jeśli tak wiarygodne źródła podają możliwy powrót tej niezwykle wciągającej a jednocześnie denerwującej gry, to niebawem może się ona jednak pojawić.

Zastanawia jednak fakt, że gra, która “zniszczyła” życie osobiste Donga Nguyena jak on sam twierdził powróci mimo wszystko. Czyżby zmieniło się coś w jego życiu a może pieniądze przemówiły w końcu do niego?

Nawet po usunięciu tej gry przez jej twórcę zyski z reklam wywołane tym tytułem sięgać mogą codziennie nawet 50 tys. dolarów.
A wy co myślicie o powrocie legendy? Czy cieszy was to czy może jednak martwi, gdyż uzależnienie od stukania w ekran może powrócić? Jak zwykle czekamy na komentarze.