Home / Aktualności / Firma ART powiększa swoją ofertę o dwa modele słuchawek

Firma ART powiększa swoją ofertę o dwa modele słuchawek

ART AP-60 ART AP-60 oraz AH-19 to dwa nowe modele słuchawek dousznych i nausznych wprowadzonych na rynek. Zostały one przygotowane z myślą o użytkownikach, którzy chcą cieszyć się wysoką jakością dźwięku w domowym zaciszu a nie chcą wydawać na to za dużo

Model ART AP-60 dzięki elastycznemu pałąkowi  i wygodnym muszlom, słuchawki dobrze sprawdzają się nawet w czasie długiego słuchania muzyki. Zostały one wyposażone w odczepiany kabel, który pozwala na łatwiejsze transportowanie i przechowywanie.

Umożliwia to również łatwą wymianę uszkodzonego przewodu w razie konieczności, bez konieczności kupowania nowego sprzętu. Cena jaką będziemy musieli zapłacić za te słuchawki to niecałe 25 zł.

ART AH-19 to z kolei słuchawki, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i dyskretną kolorystyką.

Mikrofon umieszczony na kablu pozwala na korzystania ze Skype i innych komunikatorów internetowych za pomocą wszystkich urządzeń wyposażonych w wyjście mini jack. Ich cenę firma ART ustaliła na poziomie niecałych 20 zł, co jeszcze bardziej podkreśla ich atrakcyjność. Na oba modele słuchawek producent udziala 2 letniej gwarancji.

Pasmo przenoszenia obu modeli mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 kHz. Długość przewodu jest równa 120 cm. Impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość mikrofonu w słuchawkach ART AH-19 to 116 dB.

Źródło: Informacja prasowa