Home / Gry / Akcja / Finał ligi Wargaming.net w Polsce – 14 najlepszych drużyn eSportowych zawita do Warszawy

Finał ligi Wargaming.net w Polsce – 14 najlepszych drużyn eSportowych zawita do Warszawy

Wargaming.net League - Grand Finals Warsaw 2014

Firma Wargaming postanowiła w dniu dzisiejszym oficjalnie ogłosić, że Wielki Finał ligi Wargaming.net odbędzie się w między 4 a 6 kwietnia 2014 w warszawskim Multikinie, w Złotych Tarasach. Zawody te są organizowane przy współpracy z miastem stołecznym Warszawa.

Finał Mistrzostw Świata w World of Tanks sprowadzi do Warszawy 14 najlepszych drużyn eSportowych World of Tanks z całego globu. Podczas 3 dni zawodów na żywo, w serii pojedynków, drużyny wyłonią między sobą tę jedną, najlepszą na świecie.

– Przez pierwszy rok istnienia ligi Wargaming.net widzieliśmy zarówno łzy wzruszenia i łzy złości najlepszych czołgistów na całym świecie – powiedział Mohamed Fadl, dyrektor eSportu
na Europę i U.S.A w Wargaming. – Wielkie Finały w Polsce będą mocnym podsumowaniem zażartej rywalizacji i wyłonią pierwszych mistrzów świata.

Europę reprezentować będą Lemming Train z Polski, team WUSA z Niemiec oraz Virtus.pro i Synergy z Rosji. Ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej przyjadą Fnatic i SIMP. Drużyny ARETE i NOA reprezentować będą Koreę Południową, PVP Super Friends i UAD południowo-wschodnią Azję, Na’Vi i RR-UNITY region WNP, a Energy Pacemaker i E-Sports Club, Chiny.

Wydarzenie jest wspierane technologicznie przez sponsorów – firmy Razer, Alienware oraz PayPal.

– World of Tanks przynosi ze sobą prawdziwą moc pancernych pól bitewnych do eSportowej rywalizacji, wymagając od graczy umiejętności, koncentracji i strategii – mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel firmy Razer, prezes i dyrektor kreatywny. – To duża przyjemność móc być partnerem Wargamingu, by zjednoczyć czołgistów z całego świata na Wielkich Finałach World of Tanks.

Więcej informacji na temat Wielkich Finałów ligi Wargaming.net dostępne jest pod adresem: www.thegrandfinals.com

WGL logo - Grand Finals 2014

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.

3 komentarze

  1. Dzisiejszy kod na złoto do World of Tanks to: TWEETSTANKSWGLGRANDFINAL

    Powyższy kod daje 50 sztuk golda.

  2. Dzisiejszy kod na 50 sztuk złota: MONOL1THWGLGRANDF1NAL

    Pamiętajcie, że kodów jest tylko 100 tys. co w społeczności WoT nie jest aż tak dużą ilością;)

  3. Z okazji ww. imprezy WG oferuje darmowy kod na 100 sztuk złota: WGLGRANDF1NAL