Home / Gry / Akcja / Finał europejskiej ligi Wargaming.net w World of Tanks – szczegóły

Finał europejskiej ligi Wargaming.net w World of Tanks – szczegóły

Wargaming.net logo

Finał europejskiej ligi Wargaming.net zbliża się wielkimi krokami, bowiem już w przyszły weekend odbędzie się jej najnowsza edycja, która swoje miejsce będzie miała w Tychach (woj. Śląskie).

W dniach 24.01-25.01.2014 w Tychach (Browar Obywatelski) odbędzie się europejski finał ligi Wargaming.net w World of Tanks.

Stawką jest zdobycie tytułu mistrzów Europy w World of Tanks, 50 000 euro (ponad 200 000 zł) oraz gwarantowane miejsce w Wielkim Finale Światowej Ligi Wargaming.net w WoT.

Łączna pula nagród podczas tego wydarzenia – Finału Światowej Ligi – to 100 000 euro (równowartość ponad 400 000 zł).W Tyskich zawodach weźmie udział 6 profesjonalnych drużyn e-sportowych, w tym dwie z Polski:

1. Evil Panda Squad – Polska
2. Lemming Train – Polska
3. DeNova – Litwa
4. Kazna Kru – Bałkany
5. Virtus.Pro – Rosja
6. Team Diginitas – Rosja

W dniu 24.01.14 (tj. w piątek) od godziny 12:00 odbędą się rozgrywki grupowe, natomiast 25.01.14 (sobota) odbędzie się faza pucharowa, a także finały oraz ceremonia wręczenia nagród. Podczas całego wydarzenia obecni będą przedstawiciele firmy Wargaming, m.in. producent gry, Michael Broek oraz przedstawicie polskiej i czeskiej społeczności.

Więcej informacji odnośnie planu rozgrywek i zapisów dla widzów możecie znaleźć pod adresem: http://worldoftanks.eu/pl/news/esport/WGL-EU-finals-save-the-date/, zaś transmisja na żywo (od 24.01 do 25.01) z komentarzem dostępna będzie pod adresem: http://www.twitch.tv/esltv_wot

Źródło: Wargaming.net

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.