Home / Aktualności / Jakie filmy i seriale zobaczymy na Netflix już w lipcu

Jakie filmy i seriale zobaczymy na Netflix już w lipcu

Lipiec już za niecały tydzień, w związku z czym Netflix, znany serwis streamingowy przygotował listę filmów i seriali jakie zobaczymy w przyszłym miesiącu na tej platformie. W zestawieniu znalazły się zarówno nowe filmy jak i kontynuacje seriali (kolejne sezony). W związku z szeroką rozpiętością gatunków, dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przedłużając zbytnio, zobaczmy co Netflix ma do zaoferowania w lipcu.

 

Seriale

The Comedy Lineup         3/7/2018

W tym flagowym stand-uperskim cyklu komediowym swoje 15-minutowe występy zaprezentuje zróżnicowane grono komików zaczynających przygodę z kabaretem.

 

Good Girls           3/7/2018

Trzy mieszkające na przedmieściach mamy planują napad na lokalny sklep spożywczy, by wyrwać się ze skrajnej biedy i wspólnymi siłami zawalczyć o niezależność.

 

Ania, nie Anna: Sezon 2                 6/7/2018

Drogi sercu Ani świat Zielonych Wzgórz znacznie rozszerzy swoje granice. Pojawią się w nim nowe twarze. Druga seria dostarczy także prawdziwych życiowych lekcji o miłości, stracie i dorastaniu.

 

Comedians in Cars Getting Coffee: New 2018: Freshly Brewed                     6/7/2018

W nowej serii odcinków z 2018 roku Jerry Seinfeld wybierze się na przejażdżkę z 12 gigantami komedii. W programie zagości między innymi Jerry Lewis, Ellen DeGeneres oraz Dave Chappelle.

 

Sacred Games   /6/7/2018

Pełen rozmachu serial, którego akcja toczy się w samym sercu mumbajskiego chaosu. Pozwala poznać tajemnice zdeprawowanego półświatka kryjącego się za fasadą rozkwitu gospodarczego Indii. Na podstawie powieści.

 

Samantha!         6/7/2018

W latach 80. Samantha była dziecięcą gwiazdą. Teraz robi wszystko, żeby nie wypaść z celebryckiego obiegu. Ucieka się do cudownie niedorzecznych pomysłów, by znów znaleźć się w świetle reflektorów.

 

Słodkie szaleństwo          13/7/2018

Tu najważniejszym składnikiem jest czas! Konkurujące ze sobą drużyny ścigają się z nim podczas przygotowywania najpyszniejszych słodkości.

 

Jimmy: prawdziwa historia prawdziwego idioty 20/7/2018

Lata 80. Prostoduszny i niezbyt bystry Hideaki poznaje Sanmę, legendarnego komika. Chłopak zmienia imię i jako Jimmy zostaje komediową supergwiazdą.

 

Orange is the New Black: Sezon 6             27/7/2018

W następstwie zamieszek kobiety zostają przeniesione do najściślej strzeżonego więzienia. Zostają im postawione poważne zarzuty.

 

Final Space 20/7/2018

Astronauta Gary Goodspeed i jego uroczy kumpel – będący przy okazji kosmitą i pogromcą planet –wyruszają w szaloną międzygalaktyczną podróż. Pragną odkryć miejsce, gdzie kończy się wszechświat.

 

El Chapo: Sezon 3             Wkrótce na Netflix

El Chapo dąży do tego, by jego imperium objęło cały świat. Poznaje bliżej pewną słynną aktorkę, którą w iście hollywoodzkim stylu karmi zmyśloną historią swojego życia.

 

Cesarstwo rzymskie: Rządy krwi: Władca imperium         27/7/2018

Juliusz Cezar ustanawia jedną z najpotężniejszych dynastii w historii, jednak szybko odkrywa, że władza pozostająca poza jakąkolwiek kontrolą ma swoją cenę.

 

Witajcie w rodzinie          27/7/2018

Spłukana samotna matka traci swojego ojca, który nigdy nie traktował jej zbyt ciepło. Wspólnie z jego partnerką robią wszystko, by śmierć mężczyzny nie wyszła na jaw. Wszystko przez to, że żadna z nich nie została uwzględniona w testamencie.

 

The Joel McHale Show with Joel McHale: Część 2                  15/7/2018

Nowa członkini dołącza do ekipy Terrace House i doprowadza jej męską część do szaleństwa. Kiedy zbliżają się Walentynki, można poczuć, że pewne wyznania wiszą w powietrzu.

 

Filmy

Polowanie z tatą              6/7/2018

Podczas tej wyprawy Buckowi zależy wyłącznie na stworzeniu więzi z własnym synem. A także na tym, by chłopiec ustrzelił jelenia. A dodatkowo, chce uwiecznić to wszystko na wideo.

 

Wilcza skóra       6/7/2018

Traper zamieszkujący opuszczone górskie miasteczko na północy Hiszpanii pragnie skończyć z samotnością. Postanawia znaleźć sobie żonę. Zapędzona w róg kobieta może być nieobliczalna.

 

How It Ends        13/7/2018

Po tajemniczym kataklizmie mężczyzna wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż przez cały kraj, by dołączyć do swojej ciężarnej dziewczyny.

 

Father of the Year            20/7/2018

Dwóch absolwentów college’u powraca do rodzinnego miasteczka. Zadają sobie czysto hipotetyczne pytanie: czyj ojciec zwyciężyłby w bójce? – co w końcu doprowadza do masowych zamieszek.

 

Zagłada               27/7/2018 

Po stracie przyjaciela genialny matematyk odkrywa zależność łączącą przypadki śmierci, jakie miały miejsce na stacji benzynowej. Wyrusza, by ostrzec przed zagrożeniem następną młodą ofiarę.

 

Ostrzeżenie         24/7/2018

Głowę rodziny nękają sny o najeździe kosmitów. Mężczyzna musi zmierzyć się ze swoim najgorszym koszmarem, gdy pozaziemskie siły rozpoczynają eksterminację zamieszkującej Ziemię ludzkości.

 

Komedie

Jim Jefferies: This Is Me Now       13/7/2018

Zuchwały Jim Jefferies celowo następuje na odciski i przekracza wszelkie granice, gdy kpi ze spotkań z celebrytami, z hipokryzji w polityce i cielesnych fenomenów.

 

Iliza Shlesinger: Elder Millennial 24/7/2018

Świeżo zaręczona Iliza Shlesinger rozmawia o związkach oraz dynamice relacji seksualnych z perspektywy „starszego millenialsa” na pokładzie lotniskowca USS Hornet.

 

Filmy dokumentalne

Pierwszy zespół: Juventus: Sezon 1: Część B         6/7/2018

W drugiej połowie sezonu gracze Juventusu liczą, że poradzą sobie z poważnymi wyzwaniami. Celem jest wywalczenie kolejnego tytułu podczas rozgrywek Ligi Mistrzów.

 

Jak przeżyć w najcięższych więzieniach świata: Sezon 2  6/7/2018

Raphael Rowe spędził 12 lat za kratkami za przestępstwo, którego nie popełnił. Teraz pozwala przyjrzeć się od środka najcięższym więzieniom świata.

 

Somebody Feed Phil: Drugie danie           6/7/2018

Phil Rosenthal kontynuuje swoją podroż kulinarną przez świat, a po drodze zatrzymuje się w Dublinie, Wenecji, Buenos Aires, Kopenhadze, Cape Town i Nowym Jorku.

 

Baronowie narkotykowi: Sezon 2              10/7/2018

W rękach takich baronów narkotykowych jak El Chapo, Jemeker Thompson, Christopher Coke czy Klaas Bruinsma strach i przemoc stają się narzędziami, które pozwalają zarabiać pieniądze i unikać organów ścigania.

 

Last Chance U: INDY: Część 1      20/7/2018

Ten ceniony serial przeniesie nas do Independence Community College w stanie Kansas, gdzie twardy jak skała trener będzie starał się odbudować zmagającą się z problemami szkołę footballu.

 

Medyczne nadużycia      27/7/2018

Ten przełomowy dokument ujawnia, w jaki sposób nastawiony na zysk, wart wiele milionów dolarów amerykański przemysł wyrobów medycznych każdego dnia naraża pacjentów na niebezpieczeństwo.

 

Dla dzieci i młodzieży

Życie w cuglach: Sezon 2               6/7/2018

Podczas przygotowań do udziału w Mistrzostwach Juniorów Zoe i ekipa z Bright Fields będą musieli zmierzyć się z utratą członka drużyny, tajemniczym pożarem i innymi przeszkodami.

 

Wielkie przygody Kapitana Majtasa        13/7/2018

Dwaj niesforni przyjaciele z czwartej klasy przeżywają jedno niepowodzenie za drugim. Zainspirowani postacią drażliwego dyrektora szkoły tworzą Kapitana Majtasa – superbohatera, który ze wszystkim sobie poradzi.

 

Kaczki z gęsiej paczki      20/7/2018

Po tym, jak z powodu urazu został uziemiony, beztroski gąsior bierze pod swoje skrzydła dwoje zagubionych kaczątek. Razem wyruszają na niezwykłą wyprawę.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.