Home / Filmy i TV / Akcja / Film SONY Pictures „FURIA” w World of Tanks!

Film SONY Pictures „FURIA” w World of Tanks!

World of Tanks Fury Tank 01

Firma Wargaming tworząca i wydawca grę World of Tanks ma przyjemność poinformować o wyjątkowych zestawach bazujących na filmie SONY Pictures FURIA” w reżyserii Dawida Ayera („Bogowie ulicy”), który wejdzie do kin w Polsce 24 października. Zestawy zawierają kultowy czołg M4 Sherman dowodzony przez filmowego bohatera Wardaddiego (w tej roli Brad Pitt) i będą dostępne w World of Tanks na PC, World of Tanks na konsolę Xbox 360 oraz w World of Tanks Blitz na iOS.

Wargaming jest znany ze swojej pasji do historii i technicznej dokładności, także połączenie World of Tanks z FURIĄ, najbardziej realistycznym obrazem o czołgach do tej pory, jest naturalnym krokiem – powiedział Erik Whiteford, dyrektor marketingu w Wargaming – Jesteśmy dumni, że działamy z Sony Pictures, aby dostarczyć tę heroiczną wizję klasycznego Shermana dla naszych graczy.

Cieszymy się na współpracę z Wargaming. FURIA pojawi się w grze, ku radości entuzjastów czołgów. FURIA to intensywne doznanie kinowe, a World Tanks to świetne dopełnienie w przestrzeni wirtualnej – podkreśla Mark Caplan, wiceprezes ds. produktów konsumenckich w Sony Pictures.

Gracze World of Tanks: Xbox 360 Edition będą mogli kupować zestawy FURII już od 15 października do 11 grudnia 2014. W World of Tanks: Blitz i World of Tanks na PC pojawią się natomiast w różnych okresach w zależności od regionu.

Więcej informacji o zawartości zestawów, cenach oraz datach premiery zostanie podane na oficjalnych stronach internetowych gier: World of Tanks -http://worldoftanks.eu, World of Tanks Blitz – http://wotblitz.eu, World of Tanks: Xbox 360 edition -> www.worldoftanks.com/xbox

Źródło: Wargaming

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.