Home / Aktualności / Film Sonic the Hedgehog został opóźniony do początku 2020

Film Sonic the Hedgehog został opóźniony do początku 2020

Wszystkich sympatyków pociesznego jeża Hedhoga zasmuci pewnie wiadomość, że film Sonic the Hedgehog został opóźniony do początku 2020 r., a to z powodu aby filmowcy mogli zrobić niebieskiego stworka „w jak najlepszym wydaniu”. Według dyrektora odpowiedzialnego za grę, film Sonic the Hedgehog ukaże się 14 lutego 2020 roku, podczas gdy pierwotnie film ten miał być wydany w listopadzie tego roku (jak sugerował poniższy zwiastun). Taka informacja została udostępniona na Twitterze przez  Jeffa Fowlera.

Pierwszy zwiastun Sonic the Hedgehog nie został dobrze przyjęty ze względu na wygląd maskotki studia Sega. Fani skorzystali z mediów społecznościowych aby wyrazić swoje niezadowolenie z tego powodu. Fowler wykorzystał wtedy Twittera, aby zapewnić fanów, że wszyscy w Paramount i Sega „w pełni angażują się w to, by ta postać była najlepsza, jaką może być”, zauważając, że w postaci CGI zostaną wprowadzone zmiany. Wygląda na to, że póki co dotrzymuje on obietnicy.

Źródło: informacja własna, Paramount picture (zdjęcie)

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.