Home / Filmy i TV / Akcja / Film Need for Speed ukaże się w 2014 roku

Film Need for Speed ukaże się w 2014 roku

Nie tak dawno mieliśmy za sobą premierę filmy Szybcy i wściekli 6 a tu dobiegła nas wiadomość o niedawno rozpoczętych zdjęciach do filmu Need for Speed. Tak, mówimy tutaj o filmie, który będzie bazował na superprodukcji z Electronic Arts. Film według zapewnień ma ukazać się na początku 2014 roku wydany przez Dream Works.

Historia zaczyna się gdy główny bohater (kierowca wyścigów ulicznych) wychodzi z więzienia skazany przez bogatą korporację i postanawia się zemścić. Nie byłoby w tym nic wyjątkowego i intrygującego gdyby nie jego były partner, który dowiaduje się o planie i zastawia pułapkę w postaci nagrody za jego głowę. Z informacji które udało nam się zdobyć możemy być pewni, że poza trzymającą w napięciu akcją z wieloma sportowymi samochodami, pięknymi kobietami nie doświadczymy „efektów” niczym z szybkich i wściekłych. Jako jedni z ciekawszych aktorów tam występujących można wspomnieć Michaela Kitona (dawny Batman), amerykańskiego rapera Kid Cudi, Aaron Paul (grający m.in. w Mission Impossible 3, kreskówce Tron czy użyczający głosu w Simpsonach) czy też Dominica Coopera (grający w filmie Kapitan Ameryka, Abraham Lincoln łowca wampirów).

Chociaż zdjęcia rozpoczęły się niedawno to nie ma zbyt wielu informacji na temat filmu. Czasu co prawda jest jeszcze trochę a patrząc na prezentację wcześniejszych produkcji współproducent EA,  jak i sam Dream Works na pewno będzie budował napięcie stopniowo. Ciekawe czy pojawi się także Batmobil.

Galeria