Home / Aktualności / Film Metallica Through the Never już we wrześniu

Film Metallica Through the Never już we wrześniu

MetallicaHistoria filmu opowiada o młodym chłopaku o imieniu Trip wysłanym z misją podczas koncertu metalowego zespołu Metallica. Podczas występu zespołu do ich najlepszych utworów w sposób w jaki jeszcze nie występowali i stworzonym dla potrzeb filmu, Trip zostaje wysłany przed stadion aby odzyskać tajemniczy przedmiot z pewnej ciężarówki, którą to jest on przewożony na koncert.

Podczas gdy zmierza swoim samochodem po ten przedmiot, zostaje niespodziewanie uderzony przez kierowcę który stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Potłuczony i pokaleczony chlopak wychodząc ze swojej furgonetki przekonuje się, że znalazł się w walce pomiędzy rozwścieczonymi protestantami a Policją. To wtedy Trip spotyka zamaskowanego jeźdźca na koniu z którym następuje kontakt wzrokowy. Uciekając przez post-apokaliptyczny świat Trip ma tylko własną zdolność rozumowania do obrony podczas próby dostarczenia tajemniczego przedmiotu dla zespołu unikając stania się kolejną ofiarą zamaskowanego jeźdźca.

Film ma ukazać się 27 września w 3D a 4 października ma być wyświetlany już we wszystkich kinach. Głównymi aktorami w filmie są Dane Dehaan (Trip) oraz członkowie zespołu Metallica czyli James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett oraz Robert Trujillo grających samych siebie. Dla wszystkich fanów tego zespołu to obowiązkowa pozycja.

Galeria: