Home / Aktualności / FIAT – szczegóły wyprzedaży rocznika 2013

FIAT – szczegóły wyprzedaży rocznika 2013

Firma FIAT z okazji wyprzedaży samochodów z rocznika 2013 przygotowała dla swoich klientów rabaty, które wynoszą w zależności od modelu od 1500 do 14 000 zł. Ponadto na klientów czeka również specjalna oferta kredytowa o nazwie Miód-Malina.

FIAT (Fabbrica Italiana di Automobili Torino) także na naszym rynku przygotował atrakcyjne rabaty na modele z rocznika 2013. Dzięki nim klienci mogą kupić swój wymarzony pojazd taniej od 1 500 (model Linea) do nawet 14 000 zł (model Qubo).

Naszym zdaniem szczególnie interesująco wyglądają oferty przygotowane dla modelu Bravo. W tym przypadku możemy liczyć na upust cenowy wynoszący 11 000 tys. zł (wszystkie wersje poza poziomem wyposażenia Pop, dla którego rabat jest o 1000 zł niższy).

Podczas planowania zakupu interesującego nas samochodu warto przyjrzeć się bliżej ofercie kredytowej o nazwie Miód-Malina. W jej ramach możemy sfinansować zakup przy minimalnej wpłacie własnej już od 0 proc. wartości pojazdu, okresie kredytowania od 12 do 96 miesięcy i oprocentowaniu 11,86 proc. (RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania).

FIAT stworzył również specjalną stronę internetową, na której możemy sprawdzić aktualne stany magazynowe znajdujących się na stanie u dealerów samochodów. Możemy na niej wybrać interesujący nas model, wybrać sposób sortowania ofert, a także zawęzić krą wyświetlanych ofert do jednego województwa. Strona ta znajduje się pod adresem: http://stock.fiat.pl/fiat

Źródło: Informacja własna, FIAT

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.