Home / Aktualności / FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

Podsumowanie

Przystępując do recenzji mobilnego telewizora PHT2-10 marki Ferguson nie oczekiwaliśmy zbyt wiele, niemniej jednak z każdą kolejną chwilą testu i odkrywaniem następnych funkcji, maluch ten przekonywał nas do siebie coraz bardziej. Produkt, któremu mieliśmy okazję się przyglądać przez kilka tygodni okazał się tzw. czarnym koniem, którego zapewne z wielu z Was nie zauważyłoby, gdyby nie np. niniejszy artykuł, w którym mogliście zapoznać się jakie zalety jest on w stanie Wam zaoferować.

Mimo, że przetestowaliśmy wiele z oferowanych w tym urządzeniu funkcji, to tak naprawdę jeszcze nie skończyliśmy z nim naszej przygody. W planach jest bowiem podłączenie do niego Raspberry Pie i konfiguracja Retro Pie (mini retro konsola) lub OSMC będącego multimedialnym centrum rozrywki pod kontrolą “malinowego” komputerka. 

W zawiązku z pozytywnymi wrażeniami, które PHT2-10 nam dostarczył i z uwagi na mnogość przydatnych funkcji, z przyjemnością przyznajemy produktowi marki Ferguson naszą rekomendację oraz zasłużone 4 gwiazdki. Gratulujemy!

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

 

Podsumowanie Przystępując do recenzji mobilnego telewizora PHT2-10 marki Ferguson nie oczekiwaliśmy zbyt wiele, niemniej jednak z każdą kolejną chwilą testu i odkrywaniem następnych funkcji, maluch ten przekonywał nas do siebie coraz bardziej. Produkt, któremu mieliśmy okazję się przyglądać przez kilka tygodni okazał się tzw. czarnym koniem, którego zapewne z wielu z Was nie zauważyłoby, gdyby nie …

Ocena końcowa

Wygląd
Obraz i dżwięk
Funkcje
Mobilność
Ocena końcowa

Polecamy!

Podsumowanie : Produkt, który zdecydowanie pozytywnie zaskakuje. Może nie jest idealny ale i tak sprawdza się w większości postawionych mu zadań.

Twoja ocena: 4.9 ( 1 votes)
80

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.