Home / Aktualności / FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

Wygląd

Jednym z ważniejszych aspektów każdego produktu jest jego wygląd. W przypadku recenzowanego telewizora przenośnego marki Ferguson jest dobrze, ale jak to często bywa można byłoby tu i ówdzie coś ulepszyć. Dla przykładu można użyć  ramki samego urządzenia, która gdyby była nieco inaczej zaprojektowana, umożliwiałaby łatwiejszy montaż urządzenia w samochodzie. Podobnie jest w jeśli chodzi o otwór z tyłu odbiornika, który mógłby być zastąpiony np. przez mocowanie VESA. Niemniej jednak da się zamocować PHT2-10 bez większych problemów mocując go jak ramkę ze zdjęciem. Gdy mówimy o postawieniu odbiornika na płaskiej powierzchni nie ma z tym najmniejszego problemu z uwagi na stabilną nóżkę, którą w łatwy sposób wysuwamy jednym palcem.

 

Na górze telewizorka mamy najważniejsze przyciski w tym źródło (source), ustawienia (setup), zatwierdzający (OK), przyciski zmiany kanału w górę i w dół, a także regulacji głośności (</Vol- oraz >/Vol+).

Lewa strona jest z kolei okupowana przez gniazdo antenowe, wyjście HDMI do podłączenia np. monitora w celu oglądania TV na większym ekranie oraz gniazdo USB do podłączenia pendrive z filmami, muzyką czy zdjęciami.

Prawa strona odkrywa przed nami kolejne możliwości w tym wejście i wyjście AV, gniazdo słuchawkowe, a także przycisk włączania odbiornika i gniazda zasilania. Z tej listy najbardziej podoba nam się zastosowanie wejścia audio / video, dzięki któremu możemy np. podłączyć przenośną konsolę. To z kolei pozwoli na śledzenie rozgrywki drugiemu pasażerowi, gdy jedziemy samochodem lub po prostu osobie siedzącej obok nas w pokoju. 

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

 

Wygląd Jednym z ważniejszych aspektów każdego produktu jest jego wygląd. W przypadku recenzowanego telewizora przenośnego marki Ferguson jest dobrze, ale jak to często bywa można byłoby tu i ówdzie coś ulepszyć. Dla przykładu można użyć  ramki samego urządzenia, która gdyby była nieco inaczej zaprojektowana, umożliwiałaby łatwiejszy montaż urządzenia w samochodzie. Podobnie jest w jeśli chodzi …

Ocena końcowa

Wygląd
Obraz i dżwięk
Funkcje
Mobilność
Ocena końcowa

Polecamy!

Podsumowanie : Produkt, który zdecydowanie pozytywnie zaskakuje. Może nie jest idealny ale i tak sprawdza się w większości postawionych mu zadań.

Twoja ocena: 4.9 ( 1 votes)
80

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.