Home / Aktualności / FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

Zawartość pudełka

Produkt marki Ferguson, który do nas trafił kosztuje obecnie ok. 400 zł. Mimo niewygórowanej ceny nie oszczędzano na pudełku, które nie wygląda przesadnie tanio i dobrze opisuje najważniejsze cechy oraz wyposażenie. Wśród wspomnianego przed chwilą wyposażenia znajduje się kabel zasilający do tradycyjnego gniazdka, ładowarka do gniazda zapalniczki samochodowej, mobilna antena z magnesem, pilot, krótka instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Jeśli chodzi o jakość wykonania, to na pierwszy rzut oka nie można się do niczego przyczepić., bowiem obudowa nie trzeszczy, a zarówno podłączenie anteny i zasilania nie sprawia najmniejszych problemów.

 

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

 

Zawartość pudełka Produkt marki Ferguson, który do nas trafił kosztuje obecnie ok. 400 zł. Mimo niewygórowanej ceny nie oszczędzano na pudełku, które nie wygląda przesadnie tanio i dobrze opisuje najważniejsze cechy oraz wyposażenie. Wśród wspomnianego przed chwilą wyposażenia znajduje się kabel zasilający do tradycyjnego gniazdka, ładowarka do gniazda zapalniczki samochodowej, mobilna antena z magnesem, pilot, …

Ocena końcowa

Wygląd
Obraz i dżwięk
Funkcje
Mobilność
Ocena końcowa

Polecamy!

Podsumowanie : Produkt, który zdecydowanie pozytywnie zaskakuje. Może nie jest idealny ale i tak sprawdza się w większości postawionych mu zadań.

Twoja ocena: 4.9 ( 1 votes)
80

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.