Home / Aktualności / FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

FERGUSON PHT2-10 – test przenośnego telewizora

W dobie serwisów streamingowych takich jak Netflix czy chociażby YouTube tradycyjna telewizja przynajmniej dla młodszych użytkowników wydaje się nieco tracić na wartości, dla których tablet czy smartfon jest przedłużeniem ręki. 

Jednak co by nie było, przynajmniej w przypadku sporej ilości osób, z którymi rozmawialiśmy zaraz po otrzymaniu przenośnego telewizora PHT2-10 marki Ferguson, programy telewizyjne nadal mają to coś co przyciąga, tak samo jak dobry film, który oglądamy nawet jeśli jest powtarzany po raz „n-ty”. Jednym z powodów, dla których jeszcze bardziej zaciekawiliśmy się przenośnym TV, który do nas trafił jest zastosowanie przez producenta m.in. tunera cyfrowego DVB-T, złącza USB czy wejścia i wyjścia HDMI.  

Jeśli mielibyśmy typować grupę odbiorców tego urządzenia, to z pewnością wskazalibyśmy na osoby często podróżujące (także lub może przede wszystkim z dziećmi). Telewizor na biwaku to naprawdę super sprawa, tak samo jak możliwość zwrócenia na siebie uwagi czekając na pociąg czy autobus, ma dla niektórych osób również pewne znaczenie.

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

 

W dobie serwisów streamingowych takich jak Netflix czy chociażby YouTube tradycyjna telewizja przynajmniej dla młodszych użytkowników wydaje się nieco tracić na wartości, dla których tablet czy smartfon jest przedłużeniem ręki.  Jednak co by nie było, przynajmniej w przypadku sporej ilości osób, z którymi rozmawialiśmy zaraz po otrzymaniu przenośnego telewizora PHT2-10 marki Ferguson, programy telewizyjne nadal …

Ocena końcowa

Wygląd
Obraz i dżwięk
Funkcje
Mobilność
Ocena końcowa

Polecamy!

Podsumowanie : Produkt, który zdecydowanie pozytywnie zaskakuje. Może nie jest idealny ale i tak sprawdza się w większości postawionych mu zadań.

Twoja ocena: 4.9 ( 1 votes)
80

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.