Home / Aktualności / Ferguson DAB+ 150 – recenzja budżetowego radia DAB

Ferguson DAB+ 150 – recenzja budżetowego radia DAB

Podsumowanie

Radio internetowe Ferguson DAB+ 150, które mieliśmy możliwość recenzować, to produkt łączący zalety tradycyjnego radia FM oraz przyszłościowego DAB+ z twistem w postaci możliwości słuchania mp3 z pendrive lub kart SD. Tradycyjnie już wisienką na torcie jest dobra jakość dźwięku oraz wysokiej jakości odbiornik (elementy drewniane i aluminiowe).

Dzięki prostocie nie zauważyliśmy większych wad podczas testów urządzenia, z największą, jeśli tak to można nazwać — koniecznością zatwierdzania wyboru stacji przyciskiem Enter. Poza powyższymi zaletami należy wspomnieć o walorach estetycznych. Radio wygląda naprawdę ładnie i tak samo gra.

Podsumowując, uważamy, że Ferguson DAB+ 150 to solidny produkt w dobrej cenie, który bez problemu przyjmie się na rynku z uwagi na prostą obsługę, jakość dźwięku i ciekawy wygląd. Podczas testów innych urządzeń z przyjemnością słuchaliśmy muzyki właśnie z tego odbiornika. Dlatego też z uwagi na całokształt, mamy przyjemność po raz drugi temu producentowi, tym razem za budżetowe radio DAB — przyznać zasłużone 4,5 gwiazdki.

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

Podsumowanie Radio internetowe Ferguson DAB+ 150, które mieliśmy możliwość recenzować, to produkt łączący zalety tradycyjnego radia FM oraz przyszłościowego DAB+ z twistem w postaci możliwości słuchania mp3 z pendrive lub kart SD. Tradycyjnie już wisienką na torcie jest dobra jakość dźwięku oraz wysokiej jakości odbiornik (elementy drewniane i aluminiowe). Dzięki prostocie nie zauważyliśmy większych wad podczas testów urządzenia, z …

Ocena końcowa

Wygląd
Prostota obsługi
Jakość dźwięku
Cena
Ocena ogólna

Polecamy

Podsumowanie : Proste, ładnie wyglądające i dobrze grające radio w super cenie. Czego chcieć więcej.

Twoja ocena: 3.8 ( 1 votes)
85

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.