Home / Aktualności / Ferguson DAB+ 150 – recenzja budżetowego radia DAB

Ferguson DAB+ 150 – recenzja budżetowego radia DAB

Jak zauważyliśmy po drugim już recenzowanym radiu marki Ferguson, firma ta przykłada się do jakości opakowania, które co by nie było jest pewnego rodzaju „pierwszym wrażeniem”. Cieszy nas fakt, że przyjemne jest opakowanie produktu za nieco ponad 200 zł, jak i tego, które kosztuje ponad 400 zł. Odbiornik jest dobrze zabezpieczony, co sprawia, że nie otrzymamy uderzonego podczas przesyłki produktu.

Poza samym radiem znajdziemy tylko zasilacz oraz instrukcję obsługi w języku polskim czy angielskim oraz kartę gwarancyjną. Kolejnym zaskoczeniem było to, że pomimo mniejszej niż w przypadku wcześniej testowanego radia tej samej firmy Regent i350s zawartości pudełka, jakość DAB+ 150 stoi na naprawdę wysokim poziomie. Jak widać, jak producent chce, to nawet budżetowy produkt może wyglądać jak „milion dolarów”.

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

Jak zauważyliśmy po drugim już recenzowanym radiu marki Ferguson, firma ta przykłada się do jakości opakowania, które co by nie było jest pewnego rodzaju „pierwszym wrażeniem”. Cieszy nas fakt, że przyjemne jest opakowanie produktu za nieco ponad 200 zł, jak i tego, które kosztuje ponad 400 zł. Odbiornik jest dobrze zabezpieczony, co sprawia, że nie …

Ocena końcowa

Wygląd
Prostota obsługi
Jakość dźwięku
Cena
Ocena ogólna

Polecamy

Podsumowanie : Proste, ładnie wyglądające i dobrze grające radio w super cenie. Czego chcieć więcej.

Twoja ocena: 3.8 ( 1 votes)
85

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.