Home / Aktualności / Ferguson DAB+ 150 – recenzja budżetowego radia DAB

Ferguson DAB+ 150 – recenzja budżetowego radia DAB

Tak jak kiedyś laptopy zaczęły wypierać komputery stacjonarne a później tablety i smartfony przejęły pałeczkę od laptopów, tak radia cyfrowe DAB powolutku, ale sukcesywnie zadamawiają się w naszych mieszkaniach. W niniejszej recenzji postaramy się nie tylko przybliżyć radio Ferguson DAB+ 150, ale również odpowiedzieć na pytanie dotyczące zalet oraz wad, które radia cyfrowe posiadają i przewagi nad odbiornikami analogowymi.

Już na wstępie cieszy fakt, że budżetowe, bo kosztujące 235 zł radio cyfrowe marki Ferguson o oznaczeniu DAB+150 prezentuje się niemal tak okazale, jak o wiele droższe produkty nie tylko tej samej marki, ale co najważniejsze konkurencji. Poza możliwością słuchania typowego radia FM, do dyspozycji mamy cyfrowe radio DAB i DAB+, które jak wiadomo, oferuje o wiele lepszą niż tradycyjne radio jakość dźwięku i większa ilość rozgłośni radiowych.

 

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Testy praktyczne
  6. Podsumowanie

Tak jak kiedyś laptopy zaczęły wypierać komputery stacjonarne a później tablety i smartfony przejęły pałeczkę od laptopów, tak radia cyfrowe DAB powolutku, ale sukcesywnie zadamawiają się w naszych mieszkaniach. W niniejszej recenzji postaramy się nie tylko przybliżyć radio Ferguson DAB+ 150, ale również odpowiedzieć na pytanie dotyczące zalet oraz wad, które radia cyfrowe posiadają i …

Ocena końcowa

Wygląd
Prostota obsługi
Jakość dźwięku
Cena
Ocena ogólna

Polecamy

Podsumowanie : Proste, ładnie wyglądające i dobrze grające radio w super cenie. Czego chcieć więcej.

Twoja ocena: 3.8 ( 1 votes)
85

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.