Home / Aktualności / FERGUSON CUTE9 – test prznośnego DVD i TV w jednym

FERGUSON CUTE9 – test prznośnego DVD i TV w jednym

Dzięki uprzejmości firmy Ferguson, a dokładnie pana Bartosza Łączki, trafił do naszej redakcji przenośny odtwarzać DVD Cute 9 T265, który posiada również funkcję cyfrowej telewizji i odtwarzania multimediów w różnych formatach. Z doświadczenia możemy założyć, że będzie to ciekawy produkt, mając na uwadze pozytywne doznania odbiorników radiowych Dab+150 (recenzja tutaj) oraz Regent i350S (recenzja tutaj).  

Wydawać by się mogło, że z uwagi na zwiększony udział rynkowy tabletów i smartfonów przenośne odtwarzacze DVD nie będą miały racji bytu. Niemniej wstępny eksperyment na żywym organizmie wskazywał, że posiadając pokaźną bibliotekę filmów na DVD, filmy rodzinne na pendrive czy możliwość oglądania telewizji DVB-T, Ferguson przynajmniej odrobił lekcję przed wypuszczeniem tego produktu na rynek.

  1. Wstęp
  2. Zawartość pudełka
  3. Wygląd
  4. Najważniejsze funkcje
  5. Podsumowanie

 

Dzięki uprzejmości firmy Ferguson, a dokładnie pana Bartosza Łączki, trafił do naszej redakcji przenośny odtwarzać DVD Cute 9 T265, który posiada również funkcję cyfrowej telewizji i odtwarzania multimediów w różnych formatach. Z doświadczenia możemy założyć, że będzie to ciekawy produkt, mając na uwadze pozytywne doznania odbiorników radiowych Dab+150 (recenzja tutaj) oraz Regent i350S (recenzja tutaj).   Wydawać by …

Ocena końcowa

Jakość
Cena
Funkcje
Ocena ogólna

Polecamy

Podsumowanie : Zaskakująco dobry przenośny odtwarzacz DVD "naszpikowany" kilkoma ciekawymi funkcjami niedostępnymi u konkurencji.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
86

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.