Home / Aktualności / Feenix Aria – zestaw słuchawkowy dla najbardziej wymagających

Feenix Aria – zestaw słuchawkowy dla najbardziej wymagających

Firma Feenix zaprezentowała swój najnowszy zestaw słuchawkowy dla graczy, którego wg deklaracji producenta nie powstydzą się nawet audiofile. Słuchawki z mikrofonem o nazwie Aria (ARI-014) cechuje wyjątkowa dbałość o szczegóły, począwszy od materiałów, proces produkcji po najwyższą jakość dźwięku.

Zestaw słuchawkowy Feenix Aria wyposażony został w 50-mm neodymowe przetworniki, wysokiej jakości piankę oraz skórę do wykończenia wewnętrznej części kopuł słuchawek oraz japońskie drewno sosnowe do wykonania obudów nauszników.

Ponadto ww. zestaw zawiera jednokierunkowy, niezależny mikrofon z klipsem. Całość waży 370 g. Pasmo przenoszenia dźwięku mieści się w zakresie od 10 Hz~26 kHz, zaś czułość to 101 dB.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że model Aria przechodzi ręczną kontrolę jakości, która obejmuje sprawdzenie wykonania elementów aluminiowych, drewnianych, a także grawerowanych.

– Przez lata gracze byli wprowadzani w błąd, w stosunku do tego czego powinni oczekiwać od dedykowanych im produktom. Oferowano im sprzęt o niskiej jakości dźwięku, z nienaturalnymi efektami i wymyślnymi funkcjami oraz zapewniający zbyt wyeksponowany bas – powiedział Ashkon Shayani, Feenix creative director – Aria koncentruje się na dostarczaniu sprzętu wysokiej klasy, oferujący dźwięk studyjnej jakości. Wynikiem tym są dźwięki, których nigdy wcześniej nie słyszeliście.

Sugerowana cena detaliczna zestawu słuchawkowego Feenix Aria wynosi w przedsprzedaży (pre-order) 349 dolarów.

Feenix Aria 01

Źródło: FENNIX

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.