Home / Aktualności / Family Guy. Brian zastąpiony przez Vinnego.

Family Guy. Brian zastąpiony przez Vinnego.

Family Guy Vinny
Choć nie do końca zrozumiałe jest dla wielu fanó pozbycie się Briana Gryfina z serialu Family Guy, to jego wytwórca stacja FOX znalazła jego następcę. Pies Brian, który został uśmiercony kilka tygodni temu, został zastąpiony przez innego psa o imieniu Vinny.

Podmiana charakterów w serialu Family Guy nastąpiła jeszcze w tym samym odcinku. Po wprowadzeniu Vinnego wielu fanów nadal zaprzecza śmierci swojego bohatera.


W tym tygodniu po emisji nowych odcinków wszystko stało się jasne, gdyż pokazały one proces adopcji nowego członka rodziny Griffnów. Głosu Vinnemu użycza giazda serialu The Sopranos – Tonny Sirico.

Takiego scenariusza żaden z fanów Family Guy się nie spodziewał, stąd też tyle wątpliwości odnośnie śmierci Briana. Choć pojawiły się spekulacje odnośnie powrotu Briana na Święta, to nie uspokaja to jednak  oburzenia wśród tego popularnego serialu.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać czy rzeczywiście Brian powróci do serialu. Może się jednak okazać, że takie posunięcie ze strony studia Fox doprowadzi do spadku oglądalności przygód rodziny Griffinów. Nieprzewidziane posunięcia jak te tu opisane wyjaśniają wątpliwości fanów do do przyszłości serialu.

Serwis ComicBook.com opublikował film ukazujący A co wy myślicie o śmierci Briana, czy nie jest to trochę podejrzane?

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.