Home / Recenzje / Muzyka / Fall Out Boy – Save the Rock And Roll (2013)

Fall Out Boy – Save the Rock And Roll (2013)

Save the Rock And Roll – Fall Out Boy

fall-out-boy-teamThe Phoenix to otwierający utwór z najnowszej płyty Amerykańskiego zespołu z gatunku Pop Punk. Artyści mają nadzieję wybić lub może bardziej przypomnieć się swoim fanom oraz zdobyć nowych i nie zamierzają tutaj nudzić nas spokojnymi brzmieniami tylko uderzają w rockową nutę.

 

Przyznamy się, że odstawiliśmy ten zespół na chwilę dając mu tak jakby dojrzeć. Gdy powróciliśmy do niego z okazji tegorocznej płyty byliśmy mile zaskoczeni owym dojrzeniem, buntem który dostrzegliśmy na niej. Już od pierwszego utworu uderzyło w nas przyjemne rockowe brzmienie, bardzo chwytliwy utwór, słowa oraz … tak, nieco kontrowersyjny klip video do teledysku Phoenix. Ocenę tego klipu pozostawiamy wam.

 

Płyta zawiera 11 kawałków, które nadają się zarówno na imprezę dla fanów rocka / nowoczesnego punk rocka lub też do auta. Fall out Boy skutecznie rozładował również nasz stres dzięki dawce energii jaką przekazał w swoich utworach. W trakcie ich słuchania doświadczyliśmy dreszczyku emocji oraz “gęsiej skórki”, która nie była bynajmniej efektem temperatury.

 

Utwory które szczególnie do nas trafiły to wspomniany wcześniej The Phoenix, Alone together oraz Rat a tat (gdzie swoje pięć groszy włożyła Courtney Love). Ten ostatni szczególnie utkwił nam w głowach zaraz po phoenixie.

 

Płyta jest ogólnie dobrze rozplanowana pod względem czy to dobory tekstów czy kolejności utworów, które zaczynając z impetem i kończą się łagodniej. W czystym sumieniem możemy polecić ją wszystkim obecnym fanom Fall Out Boy jak również jesteśmy pewni, że płytą “Save the Rock and Roll” zdobędą sobie pokaźna rzeszę nowych.

 

Fall Out Boy – Save the Rock And Roll

1. “The Phoenix” 4:04
2. “My Songs Know What You Did in the Dark (Light Em Up)”  3:08
3. “Alone Together” 3:23
4. “Where Did the Party Go” 4:03
5. “Just One Yesterday”  4:04
6. “The Mighty Fall”  3:32
7. “Miss Missing You” 3:30
8. “Death Valley” 3:46
9. “Young Volcanoes” 3:24
10. “Rat a Tat”  4:02
11. “Save Rock and Roll”  4:41

Save the Rock And Roll – Fall Out Boy The Phoenix to otwierający utwór z najnowszej płyty Amerykańskiego zespołu z gatunku Pop Punk. Artyści mają nadzieję wybić lub może bardziej przypomnieć się swoim fanom oraz zdobyć nowych i nie zamierzają tutaj nudzić nas spokojnymi brzmieniami tylko uderzają w rockową nutę.   Przyznamy się, że odstawiliśmy ten …

Ocena końcowa

Muzyka
Słowa
Ogólna ocena płyty

Ciekawa

Podsumowanie : Dobrze brzmiąca płyta. Szczególnie warto ja sprawdzić na domowych imprezach rockowych.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
80

O użytkowniku admin