Home / Gry / Free-to-play / Evolve Stage 2 – gra dolacza do grona tytulow free-to-play

Evolve Stage 2 – gra dolacza do grona tytulow free-to-play

Evolve

Niegdyś bardo popularna z e względu na oryginalność gra 4-v-1 Evolve, obumarła z powodu braku nowej treści, aczkolwiek sytuację tą stara się zmienić studio odpowiedzialne za nią, a mianowicie Turtle Rock Studios.

Co ciekawe, po zapowiedzi o przejściu tej gry w pulę darmowych gier, tytuł ten razem z dodatkami DLC zniknął z biblioteki Steam. Niedługo po tym gra wróciła, a co lepsze także dodatki są dostępne za darmo do pobrania, co chyba cieszy nas najbardziej.

Na skraju braku popularności, na któej gra Evolve zanotowała zainteresowanie jedynie 500 graczy (wspominając, że gra jest wyłącznie multiplayer), sytuacji nie poprawiały płatne dodatki DLC, które były OK, aczkolwiek nie powodowały dreszczyku emocji związanego z ich nabyciem.

Niemniej jednak studio odpowiedzialne za grę zapowiada teraz znaczące aktualizacje, oraz nowe funkcje takie jak tryby gry, postacie, mapy oraz wiele innych odblokowywanych treści. Co lepsze, część nowości jest już dostępna z ponowną premierą Evolve, jako że Turtle Rock Studios nie chce powtórzyć błędów z przeszłości.

Gracze, którzy kupili dodatki DLC i mają jakieś osiągnięcia w grze nie muszą się obawiać o postęp, które to zostaną przeniesione do darmowej wersji gry. Ku uciesze konsolowców, jak tylko wszystkie beta testy się zakończą, gra będzie również dostępna jako free-to-play na te urządzenia.