Home / Telefonia mobilna / Evleaks publikuje zdjęcia Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus

Evleaks publikuje zdjęcia Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus

Galaxy Note5 oraz Galaxy S6 Edge PlusGalaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge Plus czyli jedne z najbardziej oczekiwanych smartfonów Samsunga nadal owiane są wielką tajemnicą. Nie powstrzymało to jednak wycieku informacji w tym wyglądu obu urządzeń oraz  specyfikacji pierwszego z nich, a to dzięki znanemu leakerowi @evleaks aka. Evan Blass.

Jak możecie zauważyć z dostępnych tu zdjęć, a dokładnie z ich szczegółowości, można przypuszczać, że odnoszą się one do prawdziwych urządzeń.

Samsung Galaxy Note 5 według @upleaks ma być smartfonem (phabletem) z 5,66 calowym ekranem i rozdzielczością 2560 x 1440 pikseli, ośmiordzeniowym procesorem Exynos 7420 wspomaganym przez 4 GB pamięci RAM (prawdopodobnie produkcji Samsunga), jak również 32 GB pamięci masowej, która nadal jest tajemnicą w kwestii rozszerzalności. Znając jednak ostatnie zdanie Koreańczyków na temat rozszerzalnej pamięci, stawialibyśmy na brak gniazda micro SD zarówno w Note 5 jak i S6 Edge Plus.

Jeśli chodzi o kamery, to Galaxy Note 5 ma być wyposażony w 16 i 5 MP sensor, odpowiednio z tyłu i przodu urządzenia. Głowna kamera ma być oczywiście tą znaną z Galaxy S6.

Oczywiście za wcześnie na spekulacje odnośnie dostępności obu urządzeń jak i ich ceny. Te informacje możemy poznać już niebawem podczas Samsung Unpacked 2015.