Home / Komputery Stacjonarne / Karty graficzne / EVGA GeForce GT 710 oraz Palit GeForce GT 710 dwie karty dla oszczędnych

EVGA GeForce GT 710 oraz Palit GeForce GT 710 dwie karty dla oszczędnych

EVGA GeForce GT710Chciałbyś nieco lepszej grafiki, lecz masz niezwykle napięty budżet? Dlaczego nie spróbować kart EVGA GeForce GT 710 lub Palit GeForce GT 710, które będą delikatne dla twojej kieszeni, a przy okazji zaoferują większą moc (ok. 80 procent) niż zintegrowane na płytach czy w procesorach układy.

Obie karty oferują poza tym możliwość podłączenia do 3 monitorów, wspierają oprogramowanie GeForce Experience oraz sterowniki NVIDIA, które są jednymi z najlepszych na rynku.

Należy wspomnieć, że obie opisywane tu karty to modele bazujące na architekturze Kepler (28nm układ GK208), posiadają 192 rdzenie CUDA, 2 GB pamięci DDR3 RAM (dzięki czemu nie zabiorą cennej pamięci systemowej), 64-bitową szynę danych oraz zegar 954 MHz. Co równie ważne, dzięki pasywnemu chłodzeniu obie konstrukcje są dosłownie bezgłośne.

Pod względem wyjść zarówno Palit GeForce GT 710 jak i EVGA GeForce GT 710 oferują Dual-link DVI, VGA and HDMI. Niezaprzeczalnym atutem może okazać się również wsparcie dla DirectX 12 i PhysX, co powinno pomóc nie tylko w grach ale i najnowszym systemie Windows 10.

Pomimo, że nadają się bez problemu do oglądania filmów w rozdzielczości 4K, to z pewnością w takiej rozdzielczości nie pogramy, choć przy wyłączeniu kilku funkcji tu i tam, w mniej wymagających grach przy 1080p nie powinno być problemu.

Palit GeForce GT 710