Home / Aktualności / Europejskie Mistrzostwa w World of Tanks z finałem na Gamescom 2016!

Europejskie Mistrzostwa w World of Tanks z finałem na Gamescom 2016!

Europejskie Mistrzostwa w World of Tanks 2016

Firma Wargaming ogłasza wyjątkowy turniej europejski w World of Tanks dla drużyn 3-osobowych. Co ważne, nie musisz być zawodowym eSprotowcem by wziąć udział – wystarczy zebrać drużynę 3 znajomych, zarejestrować się i spróbować swoich sił. Kto wie? Może to właśnie Ty pojedziesz na Gamescom reprezentować kraj na największych targach gier komputerowych?

Spośród wybranych krajów europejskich, 4 najlepsze państwa zakwalifikują się do turnieju finałowego w Kolonii. Koszta podróży i wydatki dla drużyn uczestniczących będą pokryte przez Wargaming, także reprezentujący najlepsze terytoria czołgiści będą mogli cieszyć się w pełni targami Gamescom. Mecze 3 na 3 graczy rozgrywać się będą na czołgach poziomu VI w dwóch trybach – bitwy spotkaniowej i atak/obrona. Zawody są podzielone na fazę kwalifikacji krajowych, następnie rywalizacji europejskiej oraz finału na Gamescomie.

Nagrody:

1 miejsce: nagroda główna 3x laptopy Alienware z procesorami Intel Core i7-6700HQ oraz układami graficznymi NVIDIA GTX 970M
2 miejsce: myszy Logitech G300S oraz zestawy słuchawkowe Logitech G230
3 – 4 miejsce: zestawy słuchawkowe Logitech G230

Dodatkowo 10 wylosowanych uczestników otrzyma czapki J!NX. Na każdym etapie konkursu Wasza drużyna może zdobyć atrakcyjne nagrody w grze, takie jak dostęp do konta premium, sprzęt eksploatacyjny, rezerwy osobiste, czołgi premium (w tym wysoce pożądany Type 59) oraz, rzecz jasna, góry złota!

Aby wziąć udział w kwalifikacjach należy zarejestrować się na stronie: http://worldoftanks.eu/pl/news/pc-browser/esport/eurocup-announced/

Rozgrywki zostaną podzielone na trzy fazy: kwalifikacje narodowe, kwalifikacje europejskie oraz finały, które odbędą się na targach Gamescom w sobotę, 20 sierpnia 2016 r.

Pamiętajcie! Możecie reprezentować tylko swój kraj np. jeśli nie pochodzicie z Hiszpanii, nie możecie walczyć o tytuł mistrza Hiszpanii w kwalifikacjach hiszpańskich. Nie zwlekajcie, ponieważ rejestracji dla uczestników z Polski można dokonywać jeszcze tylko przez dwa dni!

Źródło: Internet

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.