Home / Aktualności / gry / Epoka jutra: nowa wizja przyszłości w Forge of Empires

Epoka jutra: nowa wizja przyszłości w Forge of Empires

Epoka jutra Forge of Empires
Najnowszy dodatek Epoka jutra do gry Forge of Empires wprowadza zupełnie nową linię fabularną w klimacie mrocznego cyperpunku,  która rozegra się w 13 prowincjach.

Po raz pierwszy gracze Forge of Empires mogą teraz uczestniczyć w bitwach miejskich, które rozegrają się w mrocznej Epoce Jutra.

Do gry dodano także aż 71 nowych zadań, nawiązujących do intryg znanych fanom Jamesa Bonda, które wprowadzą czterech nowych liderów prowincji, czekających na śmiałka, który ich pokona.

Nowa era to także nowe technologie, takie jak „Drony” czy „Technologia Żywienia” oraz nieznane wcześniej budynki, które uwydatnią zalety i wady cyberpunkowej przyszłości.

W udostępnionym właśnie filmie (polskie napisy) game designer ujawnia więcej informacji o mrocznej Epoce Jutra.

Forge of Empires to przeglądarkowa gra strategiczna, w której gracze mają za cel stworzenie i rozbudowę prosperującego miasta.

Prowadzą badania nad nowymi technologiami, wznoszą imponujące budynki znane z podręczników historii i rozwijają swoje wpływy w regionie tworząc potężne klany i rywalizując z innymi graczami. Forge of Empires została nagrodzona jako Najlepsza Gra Przeglądarkowa 2013 roku w konkursie German Computer Game Award (Deutscher Computerspielpreis).

Gra dotarła już do przeszło 25 milionów zarejestrowanych graczy, którzy toczą swoje boje w 23 językach – także na platformach iOS i  Android.

Epoka jutra Forge of Empires urban farm
Epoka jutra Forge of Empires Microwave Blaster Factory