Home / Aktualności / Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition – nowa linia obudów od Phanteks

Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition – nowa linia obudów od Phanteks

Firma Phanteks zaprezentowała swoją najnowszą rodzinę obudów komputerowych o nazwie Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition. Modele te przeznaczone są do budowy kompaktowych komputerów osobistych opartych o płyty główne w formacie mini-ITX.

Pomimo tego, że obudowy te mają kompaktowe rozmiary, to w ich wnętrzach zmieszczą się podzespoły adresowane do zaawansowanych użytkowników PC-tów, którzy lubią wyposażać swoje komputery w rozbudowane układy chłodzenia CPU (wysokość do 20 cm) czy wydajne karty graficzne (do 33-cm długości), a także dodatkowe dyski HDD/SSD oraz wentylatory o średnicy od 120 do 200 mm.

Obudowy Phanteks Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition dostępne będą w kolorze białym, czarnym oraz czarno-czerwonym, w których jedna z bocznych ścianek wykonana jest z hartowanego szkła. Do sprzedaży powinny one trafić jeszcze w tym miesiącu w sugerowanych cenach detalicznych wynoszących 79,99 dol. za wersję PH-ES215PTG_BK /SRD oraz 89,99 dol. za model PH-ES215PTG_WT.

Gwarancja producenta na modele z serii Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition wyniesie aż 5 lat!

Phanteks Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition 01

Phanteks Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition 02

Phanteks Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition 03

Phanteks Enthoo Evolv ITX Tempered Glass Edition 04

 

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.