Home / Aktualności / Obudowy / ENERMAX OSTROG LITE – obudowa mid-tower dla graczy

ENERMAX OSTROG LITE – obudowa mid-tower dla graczy

enermax-ostrog-lite

ENERMAX, tajwański producent obudów, zasilaczy i coolerów zaprezentował dziś OSTROG LITE, obudowę mid-tower dedykowaną graczom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gamingiem na PC.

Wersja Lite jest w stanie pomieścić całkiem sporo, w tym 152 mm coolery (wysokość), 390 mm karty graficzne (długość) czy zasilacze do 180 mm długości.

Producent zatroszczył się również o możliwość instalacji do 6 wentylatorów, a na górnym panelu obudowy umieścił dwa gniazda USB 2.0 i jedno 3.0 oraz magnetyczne filtry przeciwpyłkowe. Obudowa może obsłużyć trzy 3.5″ dyski HDD oraz cztery 2.5″ SSD / HDD. Nie zabrakło też miejsca na jeden 120 mm radiator, gdy zajdzie potrzeba dodatkowego, bardziej wydajnego chłodzenia.

Spotykane w wielu innych profesjonalnych obudowach, tak i tu mamy osobne, odseparowane miejsce na zasilacz oraz okno boczne wykonane z akrylu, które dodatkowo jest nieco przyciemnione. 

Obudowa OSTROG LITE dostępna jest już w sklepach, aczkolwiek na chwilę obecną nie udało nam się ustalić jej ceny.

enermax-ostrog-lite-01

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.