Home / Aktualności / ENERMAX ETS-N30 – ekonomiczny cooler CPU w dwóch smakach

ENERMAX ETS-N30 – ekonomiczny cooler CPU w dwóch smakach

Firma ENERMAX poinformowała o poszerzeniu swojej oferty nowych układów chłodzenia CPU z serii ETS-N30. Modele z tej linii dostępne są w dwóch wersjach z wentylatorami z serii HE oraz TAA.

Coolery z rodziny ETS-N30 na rynku pojawią się w wersji ETS-N30-HE oraz ETS-N30-TAA, gdzie drugi z modeli dysponuje wentylatorem z linii TAA, który posiada podświetlenie łopatek dziewięcioma niebieskimi diodami LED.

Dodatkowym atutem ww. coolerów firmy ENERMAX jest system montażu wentylatora o nazwie 1-clip. Dzięki niemu możemy łatwo zainstalować cooler lub zdemontować go np. podczas okresowego czyszczenia radiatora.

Ponadto opisywane w niniejszej wiadomości schładzacze dysponują takimi technologiami jak SEF (Stack Effect Flow), VEF (Vacuum Effect Flow) czy HDT (Heat-pipe Direct Touch), których działanie opisaliśmy przy okazji recenzji coolera ENERMAX ETS-T40-TB

Coolery z rodziny ETS-N30 kompatybilne są zarówno z układami firmy AMD (AM2/AM2+, AM3/ AM3+, FM1/FM2/FM2+), jak i procesorami Intel (LGA 775 / 1150 / 1155 / 1156 / 1366).

ENERMAX ETS-N30 01

ENERMAX ETS-N30 02

ENERMAX ETS-N30 03

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.