Home / Aktualności / Edycje i wymagania sprzętowe nowej odsłony Microsoft Flight Simulator

Edycje i wymagania sprzętowe nowej odsłony Microsoft Flight Simulator

Nadchodzący Microsoft Flight Simulator dał nam poczycie czegoś na co warto czekać dzięki zapierającym dech w piersiach efektom wizualnym i odświeżonej symulacji. Gra pojawiła się teraz w sklepie Microsoft Store, a data jej premiery została ustalona na 18 sierpnia.Wraz z tym Microsoft poinformował o różnych edycjach tej gry.

Wersja standardowa gry będzie sprzedawana za ok. 240 zł i obejmuje 20 samolotów i 30 lotnisk. Gdy wyłożymy ok. 350 zł, otrzymamy aktualizację do Edycji Deluxe, a wraz z nią pięć dodatkowych samolotów (w tym dwa samoloty Cessna) i pięć innych lotnisk międzynarodowych (w tym Kair i O’Hare). Za 470 zł czyli tyle ile kosztować ma wersja Premium Deluxe Edition otrzymamy łącznie 30 samolotów i 40 lotnisk a wśród nich lotniska Heathrow, San Francisco i Frankfurt, a jeśli chodzi o samoloty Dreamliner 787-10 Boeinga.

Poniżej prezentujemy wam zwiastun nowego Flight Simulatora w 4K, listę lotnisk i samolotów oraz wymagania sprzętowe tej gry. 

 

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.