Home / Aktualności / Edycja Complete do Remnant: From the Ashes z ostatnim dodatkiem SUBJECT 2923 już 20 sierpnia

Edycja Complete do Remnant: From the Ashes z ostatnim dodatkiem SUBJECT 2923 już 20 sierpnia

Remnant: From the Ashes, strzelanka akcji z perspektywy trzeciej osoby osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez przerażające stwory, doczeka się niebawem, bo 20 sierpnia, nowego dodatku DLC, SUBJECT 2923 wraz z kompletneą, cyfrową edycją tej gry. Wraz z nim twórcy rzucają nas do tajemniczej opuszczonej bazy wojskowej „Ward Prime” – jednego z dwóch ekskluzywnych dla dodatku stref.

DLC dodaje również nowy tryb kampanii „Subject 2923” podsumowujący porywający postapokaliptyczny wątek fabularny Remnant: From the Ashes oraz wprowadzając zupełnie nowe zadania, bossów, bronie, akcesoria, zestawy pancerza i inne. Co więcej, edycja Complete do Remnant: From the Ashes – zawierająca podstawową wersję gry Remnant: From the Ashes, pierwszy płatny dodatek Swamps of Corsus oraz nadchodzące płatne DLC Subject 2923 – również trafi do cyfrowej dystrybucji już 20 sierpnia, na komputerach PC i konsolach.

Ocaleni, którzy udadzą się na wyprawę do świata placówki wojskowej „Ward Prime” w Subject 2923, odkryją, że skrywa ona wiele nierozwiązanych tajemnic – w tym genezę pochodzenia „Dreamersów” oraz informację o tym, co łączy ich z przerażającą rasą Root, która spustoszyła Ziemię. W latach 60. XX wieku wojsko amerykańskie odkryło ogromny, wygrawerowany symbolami kamień oraz mural zapisany dziwnymi runami w obcym języku. Kiedy runy zostały rozszyfrowane, ujawniły one moc „Kamienia Świata” („World Stone”) i sposób tworzenia „Dreamersów” – ludzi związanych z potężnymi bytami z innych wymiarów. Baza „Ward Prime” powstała po to, aby wojsko mogło rozpocząć pracę nad tą kosmiczną technologią.

Aby raz na dobrze pozbyć się rasy Root, gracze będą musieli zbadać bazę „Ward Prime”, aby odkryć prawdę o tragicznych zdarzeniach, do których tam doszło, programie „Dreamer” i pozostałych takich placówkach rozsianych po wieloświecie gry Remnant: From the Ashes. Jako jedna z ostatnich nadziei ludzkości, wyruszamy samotnie – lub u boku maksymalnie dwóch innych graczy – do walki z zabójczymi przeciwnikami i epickimi bossami – a wszystko to, by spróbować odbudować i odzyskać wszystko to, co zostało utracone.

Remnant: From the Ashes jest dostępne cyfrowo za 142,99 zł na komputerach PC (platformy Arc i Steam) oraz na konsolach Xbox One i PS4. Pudełkowa wersja gry jest teraz również dostępna do zakupu za 179,99 zł.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.