Home / Aktualności / EA potwierdza datę premiery dodatku Niespokojne Wody oraz wersję testowe dodatków DLC

EA potwierdza datę premiery dodatku Niespokojne Wody oraz wersję testowe dodatków DLC

Jeśli jesteście posiadaczami sezonowej przepustki Battlefield 1, to dodatek Niespokojne wody (Turning Tides) będzie dla was dostępny już niedługo, a dokładnie w połowie grudnia. Dodatek ten uwzględni działania na lądzie, morzu oraz w powietrzu oraz zawierał będzie dwie nowe mapy Cape Helles i Achi Baba.

Na wspomnianych mapach Niespokojnych Wód dostępnych w pierwszej fazie ekspansji tego DLC, jednym z zadań czekających na gracza będzie operacja ofensywy w rejonie penisuli Gallipoli w 1915 roku, w której niemałą rolę odgrywały brytyjskie amfibie. Poza tym twórcy przygotowali dla nas nową klasę elitarnego dywersanta, aż sześć nowych broni poza dwoma brońmi krótkiego dystansu i niszczycielem klasy L.

 

Druga faza Turning Tides, która pojawi się w styczniu przyszłego roku, zawierać ma okręg Morza Północnego oraz kolejne dwie mapy Zeebrugge i Heligoland Blight. Tam też, gracze będą musieli wcielić się w rolę Royal Marines i przetrwać pokładzie Zeppelina. 

 

Poza informacjami na temat powyższego dodatku, EA uchyliło rąbka tajemnicy na temat kolejnych aktualizacji i dodatku “W imię cara”, który jak się dowiadujemy ma zostać udostępniony do testowania w wersji trial (czasowej). Dostępny między 22 listopada – 4 grudnia oraz 8 i 10 grudniem dodatek W imię cara ma zaoferować możliwość wcielenia się w jedną ze stron konfliktu (Francuzów lub Rosjan), oraz wypróbować kilka przykładowych map, pojazdów i broni. Aby skorzystać z tej możliwości należy się tylko zalogować na do Battlefield 1 pomiędzy wspomnianymi datami.

Z kolei 27 listopada twórcy udostępnią nowy tryb Frontu będący mieszanką trybów podboju i gorączki i mający na celu przejęcie szeregu punktów kontrolnych zanim zrobi to przeciwnik. Bez względu na posiadanie przepustki sezonowej czy nie, graczom zostanie oddana kampania Fall of Empires, w skład której wejdą dwie nowe operacje Podbój Piekieł (Conquer Hell) oraz Żelazne Mury (Iron Walls). W operacji tej można będzie wziąć udział między 22 listopada a 6 grudnia, zanurzając się w akcji inspirowanej wydarzeniami z 1918 roku i bitami na froncie zachodnim (Vittorio Veneto i Meuse-Argonne).

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.