Home / Aktualności / Dziś debiutuje The Outer Worlds – przypominająca serię Fallout gra studia Obsidian Entertainment

Dziś debiutuje The Outer Worlds – przypominająca serię Fallout gra studia Obsidian Entertainment

The Outer Worlds, gra poniekąd przypominająca Fallout 4, niemniej jednak stworzona przez studio Obsidian Entertainment (a nie jak Fallout przez  studio Bethesda) jest już dostępne w na płycie i w wersji cyfrowej na Xbox One i system PS4 ponad odmianę digital na PC z systemem Windows za pośrednictwem Epic Games Store i Microsoft Store.

Nie trzeba było długo czekać aby wydane przez Private Division – The Outer Worlds, zdobyło nagrodę Best Original Game podczas E3 2019 i znalazło się na krótkiej liście Golden Joystick Awards 2019 w kategorii “Najlepsza gra roku”. Gra jest współtworzona przez Tima Caina i Leonarda Boyarskyego, twórców pierwszej gry z serii Fallout, którzy spotkali się ponownie przy pracy nad tym nowym, ekscytującym RPG dla jednego gracza, oraz przez słynny zespół Obsidian.

No ale o co chodzi w samej grze? W The Outer Worlds gracz budzi się z hibernacji po spędzeniu siedemdziesięciu lat w kosmosie, na zagubionym kolonialnym statku „Hope”. W Halyconie, na skraju galaktyki, korporacje kontrolują wszystkie aspekty życia i ukrywają mroczny sekret, który może zniszczyć kolonię. W miarę odkrywania licznych, różnorodnych lokacji w barwnym świecie gry napotkasz różne frakcje i poznasz mnóstwo wielowymiarowych postaci, które mogą okazać się pomocne dla twojej misji. Wybieraj jednak uważnie, bo twoje działania i decyzje wpływają na to, jak rozwinie się historia. Twoje wybory zdeterminują nie tylko fabułę, ale również rozwój bohatera, historie postaci towarzyszących i zakończenie gry. 

Aby uczcić premierę The Outer Worlds chcielibyśmy dzisiaj podzielić się z wami oficjalnym trailerem Czym jest „Outer Worlds” (What is The Outer Worlds):

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.