Home / Aktualności / Dziś debiutuje darmowa aktualizacja Revenge of Antares do Master of Orion: Conquer The Stars

Dziś debiutuje darmowa aktualizacja Revenge of Antares do Master of Orion: Conquer The Stars

W dniu dzisiejszym od godziny 18.30 czasu polskiego debiutuje duża, darmowa aktualizacja do Master of Orion: Conquer The Stars o nazwie „Revenge of Antares”. Wraz z nim swą premierę ma DLC „Revenge of Antares Race Pack”, które przynosi 3 nowe rasy znane fanom pierwszych części tej legendarnej serii.

Dzięki aktualizacji „Revenge of Antares” galaktyka Oriona zmieni się na zawsze… Do gry wchodzi rasa kontrolowana przez sztuczną inteligencję, Antarianie. Despotyczni, nastawieni na rozwój militarni obcy będą stanowić spore wyzwanie dla graczy. Ponadto, można rekrutować galaktycznych przywódców, jak również spotkać cywilizacje niezależne. Dodano również nowy warunek zwycięstwa. To wszystko sprawia, że rozgrywka w Master of Orion: Conquer The Stars nabiera nowej głębi.

Wraz z tą dużą aktualizacją przychodzi płatne DLC o nazwie „Revenge of Antares Race Pack”. Znajdziemy w nim 3 nowe, grywalne rasy: Trilarian, Gnolamów i Elerian. Każda z nich to nowe możliwości prowadzenia gry. Elerianie są bezkompromisowym przeciwnikiem jako, że podstawą ich doktryny politycznej jest izolacjonizm. Gnolamowie to bogata społeczność oparta o handel. Są bez wątpienia cennym sojusznikiem ale z drugiej strony mogą stanowić poważne ekonomiczne zagrożenie. Trilarianie, rasa wodna, przywiązana do pokoju, która jednocześnie walczy zdecydowanie przeciwko każdemu zagrożeniu ich planet.

Aktualizacja „Revenge of Antares” jest w pełni darmowa dla wszystkich posiadaczy gry, natomiast DLC “Revenge of Antares Race Pack” kosztuje 8,99 euro (ok. 39 zł). Obie nowości do Master of Orion: Conquer The Stars są dostępne do pobrania już dziś! (od ok. 18.30 czasu polskiego).

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.