Home / Aktualności / Działający iPhone 6 przyłapany na zdjęciach

Działający iPhone 6 przyłapany na zdjęciach

Dni zanim iPhone 6 zostanie zaprezentowany można policzyć na palcach, lecz nawet to nie przeszkadza przed wyciekami informacji i zdjęć flagowego produktu Apple.

Serwis GSMArena stał się bowiem w posiadaniu zdjęć działającego smartfonu iPhone 6, a nie jak to dotychczas było zdjęć jego części czy w ogóle wyłączonego.

Jak możecie zauważyć na poniższym zdjęciu urządzenie to przypomina to, które już zdążyliśmy poniekąd poznać z ekranem początkowym ukazującym iOS 8.

Osobiście bardzo nam się taki wygląd podoba, chociażby z uwagi na zaokrąglane krawędzie. Ze specyfikacją jest już nieco gorzej gdyż Apple nie użyło wyświetlacza 1080p lecz 4,7 calowy ekran oferuje rozdzielczość 960 x 1704 pikseli zaś procesor jest dwurdzeniowy taktowany zegarem 2 GHz i wspomagany 2 GB pamięci RAM.

Z drugiej strony iOS jest na tyle dobrze zoptymalizowany iż nawet dwurdzeniowa jednostka nie ma problemu z żadnymi gramio czy aplikacjami.

Mając już tyle informacji na temat flagowca Apple nie pozostaje nam nic innego jak się zrekalsować, czekać na premierę i odkładać pieniądze na jego zakup.

iPhone 6