Home / Aktualności / Dwa najlepsze sposoby na zaoszczędzenie ok. 1000 zł na laptopach Acer

Dwa najlepsze sposoby na zaoszczędzenie ok. 1000 zł na laptopach Acer

W ramach najnowszej promocji Acera możliwe jest obniżenie ceny laptopów nawet o 1000 złotych! Modele Swift 1 oraz Nitro 5 można otrzymać w atrakcyjnych cenach – wystarczy zakupić napoje energetyczne z serii PredatorShot i odebrać rabaty.

Aż 1000 złotych można zaoszczędzić kupując komputer Acer Nitro 5. Z tym komputerem nie sposób się nudzić – doskonale radzi sobie z grami, charakteryzuje się doskonałym wyświetlaczem o przekątnej 15 cali (rozdzielczość: Full HD) oraz wieloma wariantami specyfikacji sprzętowej – do wyboru są procesory Intel Core oraz AMD Ryzen.
 
 
Aby wziąć udział w konkursie należy:  
– Kupić 8 puszek napoju energetycznego PredatorShot (dostępny w sklepach: Carrefour, Dino, PoloMarket; paragony z zakupionymi napojami można łączyć)
– Wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym należy załączyć zdjęcie paragonów (regulamin promocji dostępny tutaj
– Odebrać kod rabatowy o wysokości 1000 złotych, który można zrealizować na wybrane modele laptopów gamingowych Acer Nitro 5.
To obecnie najlepszy sposób na otrzymanie w niższej cenie cenionego oraz rozpoznawalnego laptopa gamingowego w branży. Promocja trwa od 18.08.2021 do 30.09.2021 lub do wyczerpania zapasów. Warto więc się spieszyć! Nie jest to jednak jedyna promocja, którą przygotował Acer.

Inna promocja dotyczy laptopa Acer Swift 1. Kupując trzy puszki napoju energetycznego PredatorShot, możliwe jest uzyskanie rabatu o wysokości 650 złotych na zakup wspomnianego modelu. Wystarczy udać się do sklepu PoloMarket, zaopatrzyć się w wyżej wskazane produkty PredatorShot oraz okazać kasjerowi ważną POLOKartę lub e-POLOkartę. Wraz z laptopem, kupujący otrzymuje ponadto preinstalowaną roczną subskrypcję Microsoft 365 Personal o wartości 299 złotych – w tym dostęp do aplikacji pakietu Office oraz chmury OneDrive.

Oferta obowiązuje od 25.08.2021 do 7.09.2021 lub do wyczerpania zapasów. Na jedną POLOkartę lub e-POLOkartę w ciągu trwania promocji można zakupić jeden komputer Acer Swift 1.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.