Home / Aktualności / Dustwind – The Last Resort – taktyczna gra czasu rzeczywistego osadzona w post-apokaliptycznym klimacie

Dustwind – The Last Resort – taktyczna gra czasu rzeczywistego osadzona w post-apokaliptycznym klimacie

Studio Z-Software GmbH znane niektórym graczom z serii Autobahn Police Simulator ogłosiło właśnie, że Dustwind – The Last Resort – taktyczna gra czasu rzeczywistego, osadzona w post-apokaliptycznym klimacie, wkrótce doczeka się premiery na konsolach. Tytuł zostanie wydany na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S już tego lata. Post-apokaliptyczna taktyczna gra akcji czasu rzeczywistego – Dustwind – zadebiutowała na PC (Steam) w 2018 roku. Wydanie The Last Resort będzie grą jednoosobową wzbogaconą o usprawnione pod konsole sterowanie i przeprojektowane UI.

Po apokalipsie cywilizacja jaką znamy dobiegła końca, a nieliczni, którzy pozostali przy życiu zostali zmuszeni, aby walczyć między sobą o przetrwanie. Nastały ciężkie czasy na pustkowiu. W Dustwind gracze wcielają się w postać bezimiennej bohaterki, która podczas ataku została ciężko pobita. Bez pamięci, wyrusza na krucjatę, by walczyć ze swoimi oprawcami i zemścić się na nich. Jeśli nie będzie działać ostrożnie i sprytnie, pozostanie bez szans! Podczas tej wyprawy dotrze do niej, że na szali leży nie tylko jej własny los, ale o wiele, wiele więcej.

Pełna emocji kampania fabularna poprowadzi graczy przez 16 intensywnych misji, z których każda podbija stawkę na coraz wyższy poziom. Gracz będzie mógł zbierać broń i ekwipunek, rozwijać swoją bohaterkę w oparciu o preferencje dotyczące rozgrywki i stać się ważną postacią w tych mrocznych czasach.

By przeżyć gracze będą podejmować szybkie taktyczne decyzje. Skradać się, celować i oddawać strzały w odpowiednie części ciała, korzystać z różnych rodzajów broni i amunicji, kierować pojazdami, rozstawiać wieżyczki i barykady, wykorzystywać otoczenie na swoją korzyść, podstępnie flankować wrogów oraz zastawiać lub rozbrajać pułapki!

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.