Home / Aktualności / Dustwind – The Last Resort, taktyczna gra czasu rzeczywistego na konsole i PC

Dustwind – The Last Resort, taktyczna gra czasu rzeczywistego na konsole i PC

Dustwind – The Last Resort to post apokaliptyczna taktyczna gra akcji czasu rzeczywistego z wymagającą walką, wieloma godzinami eksploracji i poruszającą historią. Wciągająca kampania dla jednego gracza rozgrywa się w trakcie 16 porywających misji fabularnych. Przemierzaj Pustkowia w trybie dla jednego gracza, stosuj zróżnicowane strategie przetrwania, szukaj broni i wyposażenia, dostosuj swoją postać do preferowanego stylu gry i zostań przywódcą w tych mrocznych czasach.

Minęło dwadzieścia pięć lat od “Przebudzenia” – kataklizmu wywołanego przez zbuntowaną sztuczną inteligencję znaną jako “Mainframe”. Armie robotów zaatakowały wszystkie formy życia na Ziemi. Ludzie wygrali tę wojnę, ale wielkim kosztem. Nieliczni ocalali z tej apokalipsy walczą teraz o przetrwanie na Pustkowiach, gdzie panuje brutalne prawo silniejszego. Podczas poszukiwania pożywienia na Pustkowiach, ty i twoja córka wpadacie w zasadzkę gangu. Torturują Cię, okradają i zostawiają na pewną śmierć. Ale zamiast umrzeć, ich napad dodaje Ci sił. Z doskwierającą amnezją i beznadziejną bronią w ręku postanawiasz uratować córkę! Musisz jednak postępować ostrożnie i mądrze dobierać taktykę, bo inaczej będziesz bez szans! W trakcie swoich przygód zdasz też sobie sprawę, że nie chodzi tylko o twoje przeznaczenie – ale o coś znacznie więcej.

Kluczowe cechy  gry:
• Ponad 100 różnych rodzajów broni, gwarantujących taktyczną przewagę podczas przetrwania na Pustkowiach.
• Ponad 20 obiektów i przedmiotów, tj. barykady, czy pułapki, które zabezpieczą twoją bazę.
• 16 wciągających misji fabularnych i wiele różnorodnych map dla trybu potyczek.
• Sześć pojazdów, które pomogą ci przeżyć kolejny post-apokaliptyczny dzień na Pustkowiach.
• Pięć ras – ludzie, psy, walkirie, humanoidy, krasnoludy kanałowe.
• System rozwoju postaci obejmujący ponad 40 umiejętności.
• Taktyczna walka: Myśl, adaptuj się, korzystaj z każdej okazji do wygranej. Starcia w grze wymagają zmysłu taktycznego i odpowiedniego wykorzystania wyposażenia!
• Satysfakcjonująca rozróba: Po cichu eliminuj kolejnych przeciwników za pomocą łuku, lub karabinu snajperskiego, albo roztrzaskaj wrogom głowy za pomocą młota budowalnego z przymocowanym do niego 40mm granatem. Niech adwersarze drżą z przerażenia, kiedy w rękach bohaterki zobaczą przepychaczkę do toalet…
• Potyczka: Przygotuj się na szeroki wybór ekscytujących izometrycznych map dla pojedynczego gracza w kilku trybach gry!
• Taktyczna pauza: Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, z trybem pauzy.
• Zoptymalizowane pod konsole sterowanie i interfejs użytkownika ułatwią Ci post-apokaliptyczne życie na Pustkowiach.
• Dostępne wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, rosyjska, hiszpańska, francuska, włoska, portugalska (brazylijska), czeska, węgierska, chiński (uproszczony).

Gra Dustwind – The Last Resort jest dostępna od 15 września 2021 od godziny 19:00 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One and Xbox Series X|S w cenie 17.99 Euro. Tytuł dostępny jest zarówno w sklepie Microsoft Store jak i Playstation Store.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.

Odpowiedz:

Lub

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *

*