Home / Aktualności / Ducky X SOU – efekwspółpracy DuckyChannel International i popularnej japońskiej marki SOU

Ducky X SOU – efekwspółpracy DuckyChannel International i popularnej japońskiej marki SOU

Jeden z producentów ciekawszych na rynku klawiatur DuckyChannel International oficjalnie rozpoczął nową współpracę z popularną japońską marką SOU, czerpiąc jednocześnie z japońskiej historii kultury. Efektem tej współpracy powstała klawiatura SOU One 2 w pełnym rozmiarze i One 2 Mini RGB, z kultowym projektem elementów liczbowych. Kontrukcja ta oferuje żywe kolory i klawisze sublimacyjne dla użytkowników, którzy będą mogli w ten sposób wybrać odpowiednią klawiaturę do swoich potrzeb.

Obie konstrukcje Ducky / Sou łączą posiadają efekt sublimacji wykorzystujący ciepło do przenoszenia barwnika na trwałe klawisze PBT w celu nałożenia obrazów, które nigdy nie znikną po latach użytkowania. Klawisze są również odporne na plamy. Klawiatura Ducky X SOU z limitowanej edycji jest wyposażona w odłączany kabel USB Type-C, N-Key rollover, podświetlenie RGB dla każdego klawisza, 2 współczynniki kształtu 60% i 100% do wyboru przez użytkowników. Do wyboru mamy też szeroką gamę przełączników Cherry MX, od dotykowych przełączników MX Brown i MX Blue po liniowe przełączniki MX Silver, MX Red, MX Black i MX Silent red. O klawiaturze Ducky X SOU z limitowanej edycji dowiecie się więcej na stronie DuckyChannel: www.duckychannel.com.tw/tw/Ducky-SOUSOU-One2Mini

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.