Home / Gry / Dragon Age Inquisition The Dragon Slayer DLC – nowy dodatek zapowiedziany

Dragon Age Inquisition The Dragon Slayer DLC – nowy dodatek zapowiedziany

Dragon Age Inquisition The Dragon Slayer

Dragon Age Inquisition The Dragon Slayer DLC czyli nowy dodatek DLC został właśnie zapowiedziany przez EA i Bioware.

Dodatek do tej popularnej gry pojawi się już dziś tj. 5 maja i przyniesie ze sobą nowe postacie, które będą odkrywać świat Ferelden i oczywiście zwalczać smoki.

Najważniejszą jednak chyba wiadomością jest ta, że dodatek DLC Dragon Age Inquisition The Dragon Slayer jest dostępny zupełnie za darmo, co zapewne przyniesie nie tylko długie godziny dobrej zabawy, lecz również uśmiech na twarzy z uzyskanych oszczędności.

Dodatek dostępny jest jako The Black Emporium (tryb pojedynczego gracza) oraz Dragonslayer (multiplayer), i podczas gdy pierwszy z nich zajmuje 200 MB, tak drugi pożre już 3,85GB z waszych dysków, co należy mieć na uwadze instalując go na małych dyskach SSD.

Jak się dowiedzieliśmy w The Black Emporium dodaje cztery nowe sklepy, w których można będzie nabyć rzadkie bronie oraz te bardzo potężne, przeróżne ciekawe akcesoria, nowe materiały a także trudne do znalezienia przedmioty. Ciekawym, lub może nieco śmiesznym dodatkiem jest możliwość zmiany twarzy swojej postaci w Lustrze Transformacji.

Z kolei w dodatku The Dragonslayer, znajdziemy przeróżne smoki, których lokalizację ujawni mapa, trzy nowe postacie, w tym Isabela z drugiej części Dragon Age, jak również Avvara Skywatchera iVirtuoso.

Wspomniany dodatek jest już dostępny na PC orazkonsole PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360.